Nalazite se na:

Takmičenja učenika 2017-18.

 

Uspehe naših učenika u školskoj   2017 / 2018.  godini možete pratiti u sledećoj tabeli:

 

 

 

Opštinsk

Ime i prezime učenika Razred Osvojeno mesto Mentor
       

MATEMATIKA


Opštinsko takmičenje
 
Milan Bulić 3-3 1.mesto Dragana Mršić
Elena Marjanski 3-4 2.mesto Aleksandra Radanović
Hana Vraneš 3-3 2.mesto Dragana Mršić
Tamara Ćurčić 3-1 2.mesto Ljiljana Krstić Jovanov
Jovan Momirov 3-2 3.mesto Nataša Knežević
Dušan Blešić 3-1 3.mesto Ljiljana Krstić Jovanov
Tamara Berkesel 3-4 3.mesto Aleksandra Radanović
Dušan Đuričin 3-3 pohvala Dragana Mršić
Mihailo Čolak 3-1 pohvala Ljiljana Krstić Jovanov
Mina Tajdić 4-1 2.mesto Zdenka Vuković
Milica Trifunjagić 4-2 3.mesto Jasmina Luko
Tamara Panić 4-1 pohvala Zdenka Vuković
Luka Salma 4-3 pohvala Ljiljana Kalember
Ana Kovačević 4-2 pohvala Jasmina Luko
Nikola Šesto 4-2 pohvala Jasmina Luko
Filip Bursać 4-1 pohvala Zdenka Vuković
       
Iris Ungur 5-1 2.mesto Ivana Mirazović
Ognjen Gerbeš 6-1 1.mesto Stevan Dudić
Ljubomir Bajić 6-3 1.mesto Stevan Dudić
Anđelija Lakatuš 6-1 3.mesto Stevan Dudić
Marko Miladinov 6-2 pohvala Stevan Dudić
Milan Daljević 8-2 1.mesto Vesna Jovanović
Bogdan Kovačević 7-1 pohvala Vesna Jovanović
       
Okružno takmičenje
       
Tamara Panić 4-1 3.mesto Zdenka Vuković
Mina Tajdić 4-1 3.mesto Zdenka Vuković
Milica Trifunjagić 4-2 3.mesto Jasmina Luko
Ognjen Gerbeš 6-1 1.mesto Stevan Dudić
Ljubomir Bajić 6-3 2.mesto Stevan Dudić
Anđelija Lakatuš 6-1 pohvala Stevan Dudić
Milan Daljević 8-2 pohvala Vesna Jovanović
       

TAKMIČENJE IZ MATEMATIKE - "MISLIŠA 2018"


Danka Eftimov 2-1 3.mesto Biljana Bosić
Sergej Petković 2-3 pohvala Nadica Maksimović
Nemanja Đurđević 3-4 pohvala Aleksandra Radanović
       

 SRPSKI JEZIK - KNJIŽEVNA OLIMPIJADA


    Opštinsko takmičenje
       
Branko Simić 7-1 2.mesto Jelena Radmanović Bojanić
Olga Dragaš 7-2 2.mesto Jelena Radmanović Bojanić
       

SRPSKI JEZIK


 

Opštinsko takmičenje
       
Ivona Risteski 5-1 1.mesto Miomira Mladenović
Maja Mandić 6-1 2.mesto Miomira Mladenović
Marina Trivković 5-3 2.mesto Nina Čalija
Anđela Radić 5-1 3.mesto Nina Čalija
Anđela Dimić 6-2 2.mesto Nina Čalija
Maša Nikić 6-2 3.mesto Nina Čalija
       

 FIZIKA


    Opštinsko takmičenje
       
Ljubomir Bajić 6-3 1.mesto Biljana Tankosić
Predrag Gacin 6-2 2.mesto Biljana Tankosić
Anđelija Lakatuš 6-1 2.mesto Biljana Tankosić
Stefan Onč 8-2 pohvala Biljana Tankosić
Andrija Banjanin 8-2 pohvala Biljana Tankosić
       
Republičko takmičenje
       
Ljubomir Bajić 6-3 pohvala Biljana Tankosić
       

ENGLESKI JEZIK


Opštinsko takmičenje

   
Andrija Banjanin 8-2 2.mesto Maja Petkanić
Marko Avramov 8-1 3.mesto Maja Petkanić
       
Okružno takmičenje
       
Andrija Banjanin 8-2 2.mesto Maja Petkanić
       
Republičko takmičenje
       
Andrija Banjanin 8-2 3.mesto Maja Petkanić


NEMAČKI JEZIK


 Opštinsko takmičenje
    
Stefan Bundalo  8-2 1.mesto Ankica Kodemo
       

HEMIJA


Opštinsko takmičenje
       
Marija Živković  7-1 2.mesto Biljana Tankosić
Rastko Popović  7-2 3.mesto Aleksandar Rakita
Nebojša Malenić  7-1 pohvala Biljana Tankosić
Stefan Onč  8-2 1.mesto Aleksandar Rakita
Marko Avramov  8-1 3.mesto Aleksandar Rakita
Andrija Banjanin  8-2 pohvala Aleksandar Rakita
Ivana Rakić  8-3 pohvala Aleksandar Rakita
       
Okružno takmičenje
       
Stefan Onč 8-2 1.mesto Aleksandar Rakita
Marija Živković 7-1 2.mesto Biljana Tankosić
       
Republičko takmičenje
       
Stefan Onč 8-2 Pohvala Aleksandar Rakita
    

BIOLOGIJA


Opštinsko takmičenje
       
Dušica Jerković 5-3 2.mesto Snežana Ćurčić

Tadeja Bjelanović

5-3 3.mesto Snežana Ćurčić
Nikola Todorović 5-1 3.mesto Snežana Ćurčić
Olga Dragaš 7-2 1.mesto Snežana Ćurčić
Đorđe Stanojević 7-1 2.mesto Snežana Ćurčić
Ivan Gaćinović 7-1 2.mesto Snežana Ćurčić
       
Okružno takmičenje
       
Dušica Jerković 5-3 3.mesto Snežana Ćurčić
Olga Dragaš 7-2 3.mesto Snežana Ćurčić
Đorđe Stanojević 7-1 2.mesto Snežana Ćurčić


GEOGRAFIJA



Opštinsko takmičenje

       
Aleksa Mitrović 8-1 2.mesto Snežana Đokić
Miona Grujić 8-3 2.mesto Snežana Đokić
Ema Šomorai 8-1 3.mesto Snežana Đokić
    

ISTORIJA


 Opštinsko takmičenje
       
Bogdan Kovačević 7-1 2.mesto Bojana Stojanović
       
Okružno takmičenje
       
Bogdan Kovačević 7-1 1.mesto Bojana Stojanović
       
Republičko takmičenje
       
Bogdan Kovačević 7-1 učešće Bojana Stojanović
       

ŠTA ZNAŠ O SAOBRAĆAJU


Opštinsko takmičenje

       
Lena Božić   1.mesto Radojka Adamov
Tamara Kaluđerski   2.mesto Radojka Adamov
Ivan Poturica   2.mesto Radojka Adamov
       
Ekipno   1. mesto Radojka Adamov
       
Ekipa B      
Lena Božić   1. mesto Radojka Adamov
Tamara Kaluđerski  
Marko Vukelić  
Stefan Trubajić  
       
Ekipa C      
Maša Nikić   1. mesto Radojka Adamov
Ljubica Ćuluman  
Ivan Poturica  
Slobodan Ludoški  
       
Okružno takmičenje 
       
Tamara Kaluđerski 5-1 2.mesto - ekipno Radojka Adamov
Lena Božić 5-2 2.mesto - ekipno Radojka Adamov
       

FIZIČKO VASPITANJE


PLIVANJE
    Okružno takmičenje  
       
Đorđe Čarnić 2-2 1. mesto Nenad Milovančev
Dunja Eremić 5-2 1. mesto Nenad Milovančev
Ognjen Kovačević 6-1 1. mesto Nenad Milovančev
Bogdan Kovačević 7-1 1. mesto Nenad Milovančev
       
Republičko takmičenje
       
Ognjen Kovačević 6-1 1. mesto Nenad Milovančev
Bogdan Kovačević 7-1 3. mesto Nenad Milovančev
       
   ATLETIKA
 
 Opštinsko takmičenje   
       
DEVOJČICE      
Pojedinačno      
Katarina Knežević 8-3 1. mesto Nenad Milovančev
Maja Mandić 6-1 1. mesto Nenad Milovančev
Petra Dimitrijević 2-2 3. mesto Nenad Milovančev
Elena Ševo 7-2 3. mesto Nenad Milovančev
Emila Mijatov 7-1 3. mesto Nenad Milovančev
Nevena Kovač 6-1 3. mesto Nenad Milovančev
       
Štafeta:      
Antonina Petrović   2. mesto Nenad Milovančev
Katarina Grubor  
Tijana Eminovski  
Katarina Knežević  
       
Ekipno - devojčice   2. mesto Nenad Milovančev
       
DEČACI      
Pojedinačno      
Luka Kandić 8-3 1. mesto Zorić Mićo
Ivan Subašić 8-2 1. mesto Zorić Mićo
David Kovačević 7-1 2. mesto Zorić Mićo
Veselin Brusin 8-3 2. mesto Zorić Mićo
Branislav Turkulj 8-2 2. mesto Zorić Mićo
Luka Vidrić 6-3 3. mesto  
       
Štafeta:      
Branislav Turkulj   2. mesto Zorić Mićo
Milan Daljević  
Ivan Subašić  
Veselin Brusin  
       
Ekipno - dečaci   2. mesto Zorić Mićo
       
       
Okružno takmičenje
       
Maja Mandić 6-1 1. mesto Nenad Milovančev
Luka Kandić 8-3 1. mesto Zorić Mićo
Katarina Knežević 8-3 1. mesto Nenad Milovančev
Ivan Subašić 8-2 2. mesto Zorić Mićo
       
Međuokružno takmičenje
       
Maja Mandić 6-1 2.mesto Nenad Milovančev
Luka Kandić 8-3 2.mesto Zorić Mićo
       
DŽUDO
Regionalno -vojvođansko prvenstvo osnovnih škola
Lenka Stojanov 2-2 1.mesto  
Republičko prvenstvo osnovnih škola
Lenka Stojanov 2-2 1.mesto  
Nemanja Rajković 5-3 4.mesto  
       
GIMNASTIKA - OKRUŽNO TAKMIČENJE
       
Jelena Boljoš 2-2 3.mesto  
       
VESLANJE - PROMOCIJA SPORTA
       
Miloš Radovanov 8-3 1.mesto  
Lav Adamov 7-2 2.mesto  
Lazar Jakovljević 8-3 3.mesto  
       
ŠAH
       
Nebojša Malenić 7-1 2.mesto  
Milica Mijatov 5-1 1.mesto  
       
 
       

SOŠOV 2018.

Džudo      
Vuk Tankosić 4-1 2.mesto  
Anja Kuručev 4-1 3.mesto  
Nemanja Rajković 5-3 3.mesto  
       
       
       
       
KONKURSI

Konkurs Zavoda za javno zdravlje - "Zdrava hrana"
       
       
LIKOVNI KONKURS      
Ena Đuriček 3-3 1. nagrada  
Lazar Ristić 3-1 2. nagrada  
Nevena Golubović 3-4 3. nagrada  
       
LITERARNI KONKURS      
Mihajlo Kovačević 4-3 1. nagrada  
Dunja Droca 3-4 2. nagrada  
Petar Ćirić 4-3 3. nagrada  
       
SPECIJALNE NAGRADE      
Mira Pilauer i odeljenje 2-2      
Nataša Knežević i odeljenje 3-2      
Ljiljana Krstić Jovanov      
Dragana Mršić      
Aleksandra Radanović      
Ljiljana Kalember      
       
Konkurs OŠ "Žarko Zrenjanin", Zrenjanin - "Škola kakvu sanjam"
       
Tamara Berkesel 3-4 1. mesto Aleksandra Radanović
Anđela Bogdanov 3-3 2. mesto Dragan Mršić
       
Manifestacija "Energija svuda oko nas"
       
Aleksa Bajić - litererni rad 4-3 2.mesto Ljiljana Kalember
Zorana Filipović - model i makete 4-3 3.mesto Ljiljana Kalember
Nikola Sabo - literarni rad 3-4 3.mesto Aleksandra Radanović
       
    Konkurs OŠ "Dr Jovan Cvijić", Zrenjanin - "Mostovi među generacijama"
       
LITERARNI KONKURS 1. -4. RAZRED      
       
Vuk Kondić 3-4 1. mesto Aleksandra Radanović
Vanja Pavlović 4-3 2. mesto Ljiljana Kalember
Miloš Golijanin 4-2 3. mesto Jasmina Luko
       
LITERARNI KONKURS 5. -8. RAZRED      
       
Anđela Radić 5-1 1. mesto Nina Čalija
Jovana Soraić 6-2 2. mesto Nina Čalija
Mateja Boljoš 6-2 3. mesto Nina Čalija
       
LIKOVNI KONKURS 1. -4. RAZRED      
       
Dunja Droca 3-4 1. mesto Aleksandra Radanović
Milica Pavić 3-4 2. mesto Ljiljana Kalember
Vanja Radulović 2-2 3. mesto Mira Pilauer
Đorđe Radišić 2-4 2-4 3. mesto Danijela Popov
       
LIKOVNI KONKURS 5. -8. RAZRED      
       
Dajana Rupert 8-3 1. mesto Milca Nađalin
Sara Živa 5-1 2. mesto Milca Nađalin
Nevena Divjak 5-1 3. mesto Milca Nađalin
       
Konkurs povodom dana škole OŠ "Vuk Karadžić", Zrenjanin
       
Tamara Berkesel 3-4 2. mesto Aleksandra Rananović
       
Eko kviz "Prljavo ili čisto nije isto"
 Ekipa:      
Nikola Todorović 5-1  1. mesto  
Ognjen Gerbeš 6-2  Nataša Knežević
Anja Vaš 7-1  
Miona Grujić 8-3  
       
14. Međunarodna manifestacija dečijeg stvaralaštva "Kreativna čarolija" u Banji Vrujcu pod motom "Nebo nije granica"
       
Literarni rad:      
Lena Marjanski 3-4 plasman  
Nala Cvetković 3-4 plasman  
Likovni rad:      
Stefan Sretović 3-1 plasman  
Najbolja dečija vokalna kompozicija, vokalni izvođači:      
Milica Pavić 3.razred plasman Tekst: učiteljica Aleksandra Radanović
Anastasija Konček Muzika: Nastavnica Dragica Golušin
Miljana Balać Mentor: učiteljica Aleksandra Radanović
Selena Mojsin
       

Konkurs "Pismo vojniku" povodom Dana vojske Srbije

       
Katarina Krstić 3-3 nagrada Dragana Mršić
       
    Likovni konkurs "Krv život znači"
       
Milica Trifunjagić 4-2 2.mesto Jasmina Luko
       
     Literarni konkurs "Kako se raste do pesme" 
       
Nela Cvetković 3-4 2.mesto Aleksandra Radanović
Filip Lakićević 3-4 3.mesto Aleksandra Radanović
       

Međunarodno takmičenje u modernim plesovima

"Rimini fest info Dance 2018."

       
Sara Popović 4-2 1.mesto disciplina "open"
Sara Popović 4-2 3.mesto disciplina "jazz"

 


 

 

Rezultati takmičenja naših učenika u prethodnim godinama:

Takmičenja učenika 2014-15.

Takmičenja učenika 2015-16.

Takmičenja učenika 2016-17.

Copyright JC-Zrenjanin, 2013