Nalazite se na:

NTC sistem učenja

U našoj školi započeo je NTC sistem učenja.Radionice su osmišljene od strane autora NTC programa Ranka Rajovića i Uroša Petrovića.Radionice sprovode članovi NTC tima.U našoj školi radionice  vodi učiteljica Gordana Mićić.Ovaj sistem učenja utiče na podizanje nivoa intelektualnih sposobnosti,poboljšava koncentraciju i pažnju,razvija brzinu razmišljanja,povezivanja i zaključivanja i pravovremeno uočavanje darovitih učenika i podsticanje razvoja njihove darovitosti.


Seminar "Interaktivna tabla u nastavi"

Centar za razvoj nauke i tehnike u našoj školi je organizovao akreditovani seminar za direktore pod nazivom „Interaktivna tabla u nastavi“.Jedan od načina da se u nastavu uvede interaktivnost,da se dodatno motivišu učenici prilikom sticanja novih znanja jeste upotreba interaktivne table.Interaktivna tabla omogućava nastavniku da odgovori na potrebe savremene nastave i dobar čas učini još boljim.


Copyright JC-Zrenjanin, 2013