Nalazite se na:

Akcijom do odgovornosti

U okviru projekta „Izgradnja partnerstva za odgovorno upravljanje otpadom“ u ponedeljak, 28.11.2016. godine, od 12 do 14 časova, u našoj školi je realizovano prikupljanje električnog i elektronskog otpada (EE otpad predstavljaju svi električni uređaji poput računara, televizora, monitora, mobilnih telefona, frižidera... a koji nisu više u upotrebi).

 


 

Cilj ovog projekta je izgradnja odgovornosti za postupanje sa otpadom i povezivanje različitih aktera u zajednici. Projekat realizuje Savez udruženja „Mladi rade“ u partnerstvu sa Unijom poslodavaca Vojvodine, osnovnim školama i pojedinim kompanijama. Akciju je podržalo Ministarstvo poljoprivrede i zaštite životne sredine, a naša škola je jedina u Zrenjaninu koja učestvuje u pomenutom projektu.

Novac od dobijenih sredstava biće upotrebljen za unapređenje nastave i opremanje škole.


 

 

Copyright JC-Zrenjanin, 2013