OBAVEŠTENJE  ZA  RODITELJE:

Poštovani roditelji,

Završni ispit za učenike osmog razreda realizovaće se u tri dana:

15.6.2016. (sreda)  od 9:00h do 11:00h  - test iz srpskog jezika

16.6.2016.  (četvrtak) od 9:00h do 11:00h  – test iz matematike

17.6.2016.  (petak) od 9:00h do 11:00h  - kombinovani test

Molimo učenike osmog razreda da dođu u školsko dvorište sva tri dana najkasnije u 8:20h.

Preliminarni rezultati završnog ispita na nivou škole biće dostupni 19.06.2016. (do 8 časova)

OBAVEŠTENJE ZA UČENIKE:

Dragi  naši osmaci,

nastavna godina je završena.  U sredu, četvrtak i petak  polažete  završni ispit. Važno je sada da pokažete sve ono čemu su vas učili vaši učitelji i nastavnici. Trudili ste se, učili i vredno gradili zamak znanja. Ono što vas sada očekuje važan je korak u životu.  Budite dosledni, pažljivi i dajte sve od sebe.

Mi verujemo u vas, ali neophodno je da i vi hrabro osvajate sve predstojeće uspone  kako bi zadovoljni i srećni  stigli do cilja – upis u željenu školu i odabir životnog opredeljenja!

Navodimo nekoliko bitnih detalja:

-Obavezno ponesite  overenu đačku knjižicu sa zalepljenom fotografijom i upisanom šifrom.

- Neophodan pribor za rad:

1. za srpski jezik – grafitna olovka, hemijska olovka i gumica
  2. za matematiku – grafitna olovka, hemijska olovka, gumica, trougao, lenjir i šestar
  3. za kombinovani test – grafitna olovka, hemijska olovka i gumica

Dragi naši osmaci , želimo vam mnogo sreće i uspeha na testiranju!