DJ-Catalog2

Likovni konkurs "Pravilna ishrana za dobro zdravlje"

Učenik naše škole Slavko Ludoški iz odeljenja II-3 u okviru produženog boravka uz podršku učiteljice Aleksandre Radanović, osvojio je III mesto na likovnom konkursu koji je raspisao Institut za javno zdravlje Srbije uz pomoć Ministarstva zdravlja republike Srbije na temu:“Pravilna ishrana za dobro zdravlje“ u okviru kampanje Oktobar mesec pravilne ishrane 2014.godine.

Dana 26.novembra 2014.godine bila je svečana dodela nagrada u Zavodu za zaštitu zdravlja u Zrenjaninu.Od 92 rada iz opštine Zrenjanin, nagrađeno je 15 radova.Prisutnim gostima obratila se načelnica socijalne medicine dr Jelena Mojsin koja je rekla da je cilj kampanje informisanje i sticanje znanja,formiranje ispravnih stavova i ponašanja u vezi sa zdravljem i pravilnim navikama u ishrani najšire populacije,a posebno dece i mladih.

Nagrade je podelila naša poznata plivačica Miroslava Najdanovski koja je govorila o plivanju kao sportu i koliko je zdrava i pravilna ishrana veoma važna ne samo za sportiste nego za sve.Posle dodele nagrada prisutni gosti su se fotografisali i družili sa našom sportistkinjom i proveli jedan lep dan koji će dugo pamtiti.

AddThis Social Bookmark Button