Trka za srećnije detinjstvo “Uz prijatelјe nikad nisi sam”

U Aviv Parku Zrenjanin u saradnji sa Gradskom upravom grada Zrenjanina, Sportskim savezom grada Zrenjanina, Crvenim krstom, Savezom za školski sport već po drugi put, u subotu, 23. septembra 2017. godine, održana je humanitarno-sportska manifestacija “Trka za srećnije detinjstvo”, a u cilјu promocije sporta i zdravog načina života i odrastanja.

U 11 časova održala se Trka za srećnije detinjstvo. Trka je bila otvorenog tipa za sve učenike osnovnih i srednjih škola. Učenici su kupovinom startnog broja i istrčavanjem utvrđene trase prilagođene uzrastu (od 100 do 200 metara) dali svoj doprinos ovoj akciji.

Učenici naše škole dali su svoj doprinos ovoj manifestaciji i pokazali svoju humanost na delu.

I naši prvaci su trčali i dali svoj doprinos!