Rezultati konkursa raspisanog povodom dana škole

Rezultati naših učenika na literarno-likovnom konkursu „Različiti predeli-različiti ljudi“ i „Tekstura i struktura zemljišta“

Na literarno-likovnom konkursu „Različiti predeli-različiti ljudi“ i „Tekstura i struktura zemljišta“, koji je naša škola raspisala povodom obeležavanja Dana škole, učestvovalo je 219 učenika i 36 nastavnika iz Zrenjanina i okoline, sa ukupno 183 likovna rada, 2 makete, 4 fotografije i 36 literarnih radova.

Nagrađeno je 36 učenika, a nastavnicima su uručene diplome za kolekciju i zahvalnice za učešće na pomenutom konkursu.

Na svečanoj dodeli nagrada u ponedeljak, 31. oktobra 2016. godine, u Gradskoj narodnoj biblioteci „Žarko Zrenjanin“, u Zrenjaninu uručene su diplome i zahvalnice učenicima i njihovim mentorima.

Rezultati likovnog konkursa „Tekstura i struktura zemljišta“

Rang -učenici 1-4. razreda:

PRVA NAGRADA

Milan Prvin 4-2,  Gordana Lazić

Filip Crnovršanin 4-1, Gordana Mićić

Grupni rad: Vuk, Tadija, Miljana, Ognjen i Danica, 2-2, Nataša Knežević

DRUGA NAGRADA

Milan Bulić 2-3, Dragana Mršić

Miloš Radičev 4-1, Gordana Mićić

Anja Kostadinovski 4-2, Gordana Lazić

TREĆA NAGRADA

Marko Gligorin 4-1, Gordana Mićić