Nalazite se na:

Pesnička štafeta u našoj školi

 

Ovogodišnje druženje sa pesnikom, u okviru 45. po redu Pesničke štafete, održano je u našoj školi u sredu, 3. aprila 2019. godine, sa početkom u 14 časova. Ovog puta smo ugostili Vladimira Andrića, književnika, dramaturga, reditelja i dugogodišnjeg urednika Dečijeg i školskog programa RTV Beograd.


 

 

Književno popodne proteklo je u veseloj atmosferi uz odlomke iz piščevih knjiga Daj mi krila jedan krug i Književni darmar koje su predstavili članovi dramske sekcije sa nastavnicom Teom, a sve začinili muzičkim numerama Aleksandra Malenić i Sara Živa na flauti i David Koncoš na gitari. Usledilo je čitanje poezije mladih pesnika, a potom smo zaplovili književnim svetom Vladimira Andrića...

Na završnoj priredbi Pesničke štafete, koja će se održati u četvrtak, 11. aprila, u Kulturnom centru  predstavljaće nas pobedničke pesme sledećih učenika: