Nalazite se na:

Pohvalnice za uspešne učenike osmog razreda


U ponedeljak, 29. maja 2017. god., u 13 časova, direktorica škole Biljana Jovanov ugostila je u svojoj kancelariji 16 uspešnih učenika osmog razreda i dodelila im, zajedno sa bibliotekarkom škole Danijelom Vučić, pohvalnice i knjige za uspešno predstavljanje naše škole. Tom prilikom čestitala im je na postignutim rezultatima i poželela im da nastave da se trude i zalažu u oblastima u kojima su uspešni.


Naglasila je da smo ponosni na naše đake koji na reprezentativan način nose ime naše škole. Učenici koji su osvojili mesta na raznim rangovima takmičenja, od opštinskog do republičkog, od konkursa do projekata, nagrađeni su i ove školske godine od strane direktorice škole Biljane Jovanov. Na kraju je načinjena zajednička fotografija.


Copyright JC-Zrenjanin, 2013