Konkursi

Painting

Ostvareni rezultati na mnogobrojnim konkursima

Više...

 

Takmičenja

 

Ostvareni rezultati naših učenika na takmičenjimaViše...

 

Saveti

Toys

Saveti školskog pedagoga i psihologa

Više...

 

Biblioteka

 

Pogledajte aktuelnosti iz školske biblioteke

Više...

            

        

    

    

 

Ko je na vezi

Ko je na mreži: 7 gostiju i nema prijavljenih članova

Kalendar

December 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Nalazite se na:

Dobrodošli na sajt OŠ "Dr Jovan Cvijić"

Projekat „Zajednici zajedno 2020“

 


Realizacija projekta u okviru programa „Zajednici zajedno 2020“

 

U cilju unapređenja nastave i bezbednosti učenika OŠ „Dr Jovan Cvijić“, kompanija NIS je, u okviru svog programa društvene odgovornosti „Zajednici zajedno“, na konkursu sprovedenom 2020. godine,  podržala realizaciju projekta naše škole „Unapređenje bezbednosti i uslova rada učenika OŠ „Dr Jovan Cvijić“ koji će biti realizovan zaključno sa 30. junom 2021. godine.

Ukupna vrednost projekta iznosi 1.873.512,00 RSD, a sredstva su iskorišćena u potpunosti za realizaciju sledećih aktivnosti:

  • zamenu zastarele opreme u postojećem informatičkom i formiranje novog multimedijalnog kabineta nabavkom novih desktop računara za realizaciju redovne nastave i vannastavnih aktivnosti,
  • unapređenje postojećeg sistema za video nadzor digitalnim kamerama, snimačima i hard diskovima u cilju povećanja bezbednosti učenika u školi koja ima tri ulaza i 13.000 kvadrata dvorišnog prostora.

 

Trideset novih računara za dva informatička kabineta su još jedan korak napred koji je načinjen uz angažovanje direktorice škole Biljane Jovanov i nastavnika informatike Vladimira Stojšina.

Nakon sprovedenih svih aktivnosti planiranih projektom, preostala sredstva u okviru programa "Zajednici zajedno" iskorišćena su za kupovinu tri laptop računara i trideset zvučnika. Zvučnici će se koristiti u kabinetima informatike, a računari za potrebe nastavnog osoblja u školi, a cilj je unapređenje nastave, kao i povećanje bezbednosti učenika i svih zaposlenih postavljanjem sistema za video nadzor.

Kolektiv OŠ „Dr Jovan Cvijić“ iz Zrenjanina zahvalan je kompaniji NIS na podršci zahvaljujući kojoj su u našoj ustanovi unapređeni bezbednost i uslovi rada učenika i svih zaposlenih.

Kolektiv OŠ „Dr Jovan Cvijić“, Zrenjanin

 

  

 

 

 

 

 _________________________

 

     

        Portal za učenike i roditelje

 

      

       Mere zaštite zdravlja učenika 

 

 

    

 

 

        

      

 

    

 

    

Pretraži

Kontakt

7. jula 10                                        23101 Zrenjanin                                 tel: 023/561-773                              email: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

 

Copyright JC-Zrenjanin, 2013