Konkursi

Painting

Ostvareni rezultati na mnogobrojnim konkursima

Više...

 

Takmičenja

 

Ostvareni rezultati naših učenika na takmičenjimaViše...

 

Saveti

Toys

Saveti školskog pedagoga i psihologa

Više...

 

Biblioteka

 

Pogledajte aktuelnosti iz školske biblioteke

Više...

               

Ko je na vezi

Ko je na mreži: 5 gostiju i nema prijavljenih članova

Kalendar

October 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Nalazite se na:

Dobrodošli na sajt OŠ "Dr Jovan Cvijić"

NAGRADNI LITERARNO - LIKOVNI KONKURS - REZULTATI

Povodom 12. oktobra, Dana škole

O B E L E Ž A V A M O   J U B I L E J  -  6 0   G O D I N A

Rezultati Literarno-likovnog konkursa  “Volim da sam u školi”



 

Literarni konkurs:

1-4. razred

  1. Mina Radić, 2-2
  2. Lena Šakotić, 2-3
  3. Luka Stanić, 3-2

5-8. razred

  1. Teodora Kovačević, 5-2
  2. Nađa Paripović, 6-4
  3. Tamara Berkesel, 6-4

 

Likovni konkurs

1-4.razred

Ana Frenc 1-1, Dario Anđić 2-2, Nikolina Kovač 2-3 

5-8.r.

Leon Vidaković 8-2, Dunja Eremić 8-2, Sofija Šesto 5-4

 

Maska najkreativnije osmišljena

1-4. razreda

  1.  Anja Radić, 4-1
  2. Stefan Tatić, 4-1
  3. Luka Cucić, 3-2

5-8. razreda

  1. Ena Jovanović, 6-2
  2. Kaja Nović, 6-1
  3. Ana Dimitrijević, 5-2

 

            

Najkreativniji pano

Rezultati takmičenja odeljenja 5-8. razreda


1. mesto- odeljenje 7-1, odeljenjski starešina Bojana Stojanović

2. mesto- odeljenje 5-2, odeljenjski starešina Violeta Perin

3. mesto- odeljenje 6-4, odeljenjski starešina Mićo Zorić

 

Rezultati takmičenja u atletici

5. razred

devojčice

  1. Petra Dimitrijević
  2. Staša Tumo
  3. Vasilisa Juhas-Mina Gacin

dečaci

  1. Ognjen Popov
  2. Aleksa Radulović
  3. Borislav Nikić 

 

6. razred

devojčice

  1. Ksenija Brusin
  2. Helena Altmajer
  3. Anđela Bogdanov

dečaci

  1. Jovan Đurić
  2. Filip Zarubica
  3. Marija Milović

7. razred

devojčice

  1. Dragana Krišan
  2. Ana Kovačević
  3. Ivana Vidović

dečaci

  1. Mihailo Mijatov
  2. Dušan Juhas
  3. Aleksandar Dimitrijević
 

8. razred

devojčice

  1. Dunja Eremić
  2. Iris Ungur
  3. Danica Kočalka

dečaci

  1. Luka Božić
  2. Filip Jokić
  3. Marko Turkulj

 

 _________________________

 

     

        Portal za učenike i roditelje

 

      

       Mere zaštite zdravlja učenika 

 

 

    

 

 

        

      

 

    

 

    

Pretraži

Kontakt

7. jula 10                                        23101 Zrenjanin                                 tel: 023/561-773                              email: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

 

Copyright JC-Zrenjanin, 2013