Konkursi

Painting

Ostvareni rezultati na mnogobrojnim konkursima

Više...

 

Takmičenja

 

Ostvareni rezultati naših učenika na takmičenjimaViše...

 

Saveti

Toys

Saveti školskog pedagoga i psihologa

Više...

 

Biblioteka

 

Pogledajte aktuelnosti iz školske biblioteke

Više...

               

Ko je na vezi

Ko je na mreži: 13 gostiju i nema prijavljenih članova

Kalendar

November 2020
Mo Tu We Th Fr Sa Su
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Nalazite se na:

Dobrodošli na sajt OŠ "Dr Jovan Cvijić"

Takmičenja 2013/2014.

 I ove godine naši učenici učestvuju na brojnim takmičenjima. U nastavku možete videti dosadašnje ostvarene rezultate...

Opširnije...

Takmičenja 2012/2013. (2)

 I ove godine naši učenici učestvuju na brojnim takmičenjima. U nastavku možete videti dosadašnje ostvarene rezultate...

Opširnije...

Rešenje testa iz maternjeg jezika

 

 


Rešenje testa iz maternjeg jezika tj. srpskog

jezika možete skinuti ovde: 

Takmičenje učenika 2014-15.

 

Uspehe naših učenika u školskoj 2014 / 2015. godini možete pratiti u sledećoj tabeli:

 

 

 

 FIZIKA


OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Ime i prezime učenika Razred Osvojeno mesto Mentor
       
Dunja Stojanov 8-2   2. nagrada  Biljana Tankosić
Nemanja Divjak 6-1 plasman na okružno  Biljana Tankosić
Marina Kačar 6-2 plasman na okružno  Biljana Tankosić
Tomislav Gregović 7-3 plasman na okružno  Biljana Tankosić
       
OKRUŽNO TAKMIČENJE
       
Dunja Stojanov 8-2 1. nagrada  Biljana Tankosić
Nemanja Divjak 6-1 pohvala  Biljana Tankosić
Marina Kačar 6-2 pohvala  Biljana Tankosić
       

SRPSKI JEZIK


OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
 Aleksandar Gađanski 5-1 2. mesto  Jelena Radmanović
 Ana Filipov 7-1 2. mesto  Nina Čalija
 Nikola Stojanović 6-1 3. mesto  Danijela Đorđević
       
OKRUŽNO TAKMIČENJE
       
Aleksandar Gađanski 5-1 2. mesto Jelena Radmanović
Ana Filipov 7-1 1. mesto Nina Čalija
       
       
KNJIŽEVNA OLIMPIJADA
       
Dajana Savić 8-2 2. mesto  Jelena Radmanović
Ena Munjas 8-1 3. mesto  Jelena Radmanović
       

MATEMATIKA


OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Nebojša Malenić 4-1 2. mesto  Ljiljana Krstić Jovanov
Rastko Popović 4-3 2. mesto  Nataša Knežević
Branko Isakov 5-1 2. mesto  Vesna Jovanović
Strahinja Padejski 6-2 3. mesto  Milana Nikolin
Ana Filipov 7-1 2. mesto  Ilonka Žeravica
Dunja Stojanov 8-2 2. mesto  Vesna Jovanović
       
OKRUŽNO TAKMIČENJE
       
Rastko Popović 4-3 2. mesto Nataša Knežević
Nebojša Malenić 4-1 3. mesto Ljiljana Krstić Jovanov
Branko Isakov 5-1 1. mesto Vesna Jovanović
Strahinja Padejski 6-2 3. mesto Milana Nikolin
Dunja Stojanov 8-2 2. mesto Vesna Jovanović
       

ENGLESKI JEZIK


OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Dunja Stojanov 8-2 2. mesto  Maja Petkanić
Stefan Opruc 8-2 3. mesto  Maja Petkanić
Miroslav Nataroš 8-3 3. mesto  Maja Petkanić
Žarko Mažić 8-2 3. mesto  Maja Petkanić
Mateja Paskaš 8-2 3. mesto  Maja Petkanić
       

ISTORIJA


    OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Mila Bibin 6-1 1. mesto  Bojana Stojanović
Ana Filipov 7-1 1. mesto  Bojana Stojanović
       
OKRUŽNO TAKMIČENJE
       
Mila Bibin 6-1 3. mesto Bojana Stojanović
Ana Filipov 7-1 2. mesto Bojana Stojanović
       

BIOLOGIJA


    OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Aleksa Mitrović 5-1 1. mesto Snežana Ćurčić
Ivan Zvekić 5-1 1. mesto Snežana Ćurčić
Tijana Eminovski 5-1 1. mesto Snežana Ćurčić
Jovana Stošić 5-1 2. mesto Snežana Ćurčić
Anja Popov 7-2 2. mesto Snežana Ćurčić
Jovana Mijatović 7-2 2. mesto Snežana Ćurčić
Ema Švenderman 7-1 3. mesto Snežana Ćurčić
       
OKRUŽNO TAKMIČENJE
       
Jovana Stošić 5-1 1. mesto Snežana Ćurčić
Ivan Zvekić 5-1 2. mesto Snežana Ćurčić
Tijana Eminovski 5-1 3. mesto Snežana Ćurčić
Anja Popov 7-2 2. mesto Snežana Ćurčić
Jovana Mijatović 7-2 3. mesto Snežana Ćurčić
       

    GEOGRAFIJA


    OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Nikita Jarić 7-1 1. mesto Snežana Đokić
Anamarija Ševo 7-1 3. mesto Snežana Đokić
Milica Radovanović 8-2 2. mesto Snežana Đokić
Jelena Rockov 8-2 3. mesto Snežana Đokić
       
OKRUŽNO TAKMIČENJE
       
Nikita Jarić 7-1 2. mesto Snežana Đokić
Milica Radovanović 8-2 3. mesto Snežana Đokić
       

HEMIJA


    OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Anja Đorđić 7-2 2. mesto Olivera Backović
Nikola Kovačević 7-3 3. mesto Olivera Backović
       
 

FIZIČKO VASPITANJE


 OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
KOŠARKA   2. mesto  
       
Ekipa: 8-1 David Avramov  Nenad Milovančev  
8-1 Dejan Belić
8-1 Mihajlo Bajat
8-1 Marko Markov
8-1 Denis Petrović
8-1 Aleksandar Kiš
8-1 Nikola Raškov
8-2 Miloš Kljajić
8-2 Mateja Paskaš
8-3 Mario Kutlača
8-3 Stefan Mata Dan
8-3 Andrej Nikolić
7-3 Tomislav Gregović
7-1 Marko Matić
     
 GIMNASTIKA      
Ekipno      Mićo Zorić
Devojčice 1-4. razreda   3. mesto

Popov Nataša

3-3  
Baždar Marina 4-2  
Arpamonov Nastasija 4-3  
Trifunjagić Milica 1-2  
     
Devojčice 5-6. razreda   3. mesto

Grujić Miona

5-3  
Belča Ivana 5-1  
Šomorai Ema 5-1  
     
Devojčice 7-8. razreda   2. mesto

Mijatović Jovana

7-2  
Radojčić Miljana 7-1  
Popov Anja 7-2  
Tubić Sara 7-1  
     
Dečaci 7-8. razreda   1. mesto

Zvekić Milan

7-3  
Romanov Damir 7-2  
Pap Norbert 7-2  
     
Pojedinačno    
Miona Grujić 5-3 3. mesto
Damir Romanov 7-3 1. mesto
Zvekić Milan 7-3 2. mesto
Norbert Pap 7-2 3. mesto
       
MALI FUDBAL   3. mesto  
Ekipa:      
7-3 Stefan Bačko  
7-3 Branislav Ludoški  
7-3 Damir Filipović  
7-1 Danilo Kondić  
8-1 Nikola Raškov  
8-1 David Avramov  
8-1 Aleksandar Kiš  
8-3 Nikola Marković  
8-1 Aleksandar Radinović  
8-3 Vladimir Radojčić  
8-3 Petar Zubnar  
       

INFORMATIKA I RAČUNARSTVO


TESLA INFO KUP OPŠTINSKO TAKMIČENJE
Ekipno:      
Boško Knežević 7-2 1. mesto Vladimir Stojšin
Luka Vekić 7-1
       

Takmičenje učenika 2015-16.

 

Uspehe naših učenika u školskoj 2015 / 2016. godini možete pratiti u sledećoj tabeli:

 

 

Ime i prezime učenika Razred Osvojeno mesto Mentor
       

SRPSKI JEZIK


OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Rastko Popović  5-2 3. mesto Jelena Radmanović
Vuk Prica  5-2 3. mesto Jelena Radmanović
Nikola Stojanović  7-1 2. mesto Danijela Đorđević
       
OKRUŽNO TAKMIČENJE
       
Ana Filipov  8-1 2. mesto Nina Čalija
       
KNJIŽEVNA OLIMPIJADA - OPŠTINSKO
       
Aleksandra Stefanjesku  7-2 2. mesto Nina Čalija
Teodora Branković  8-3 2. mesto Nina Čalija
Jovana Mijatović  8-2 3. mesto Nina Čalija
Teodora Gerbeš  7-2 3. mesto Nina Čalija
       
KNJIŽEVNA OLIMPIJADA - OKRUŽNO
       
Teodora Gerbeš  7-2 2. mesto Nina Čalija
       

MATEMATIKA


OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
 Isidora Zvekić  3-1 2. mesto  Gordana Mićić
 Ognjen Đorđić  3-1 2. mesto  Gordana Mićić
 Adrian Marton  3-1 3. mesto  Gordana Mićić
 Iris Ungur  3-1 pohvala  Gordana Mićić
 Danica Kočalka  3-2 pohvala  Gordana Lazić
 Ognjen Kovačević  4-1 2. mesto  Nadica Maksimović
 Ljubomir Bajić  4-3 2. mesto  Biljana Bosić
 Milica Tadić  4-3 2. mesto  Biljana Bosić
 Ognjen Gerbeš  4-1 3. mesto  Nadica Maksimović
 Predrag Gacin  4-2 2. mesto  Mira Pilauer
 Anđelija Lakatuš  4-1 2. mesto  Nadica Maksimović
 Dijana Gagić  4-1 plasman  Nadica Maksimović
 Teodora Sabo  4-2 plasman  Mira Pilauer
 Anđela Dimić  4-2 plasman  Mira Pilauer
 Zoran Kresić  4-2 3. mesto  Mira Pilauer
 Marko Miladinov  4-2 3. mesto  Mira Pilauer
 Bogdan Kovačević  5-1 2. mesto  Vesna Jovanović
 Rastko Popović  5-2 3. mesto  Vesna Jovanović
 Milan Daljević  6-2 1. mesto  Vesna Jovanović
 Aleksandar Gađanski  6-1 1. mesto  Vesna Jovanović
 Branko Isakov  6-1 2. mesto  Vesna Jovanović
 Marko Đurić  7-3 2. mesto  Milana Nikolin
       
OKRUŽNO TAKMIČENJE
       
Ljubomir Bajić  4-3 3. mesto Biljana Bosić
Anđelija Lakatuš  4-1 pohvala Nadica Maksimović
Kovačević Ognjen  4-1 pohvala Nadica Maksimović
Branko Isakov  6-1 2. mesto Vesna Jovanović
Aleksandar Gađanski  6-1 2. mesto Vesna Jovanović
Milan Daljević  6-2 2. mesto Vesna Jovanović
       
MATEMATIČKO TAKMIČENJE "MISLIŠA"
       
Slavko Ludoški 3-3 3. mesto  Jasmina Kerkez
Miloš Bulić 2-1 pohvala  Zdenka Vuković
Luka Salma 2-3 pohvala  Ljiljana Kalember
Rastko Dujin 3-3 pohvala  Jasmina Kerkez
Ognjen Kovačević 4-1 pohvala  Nadica Maksimović
Maša Nikićč 4-2 pohvala  Mira Pilauer
Teodora Sabo 4-2 pohvala  Mira Pilauer
       

ISTORIJA


    OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Bogdan Kovačević  5-1 2. mesto  Bojana Stojanović
Nebojša Malenić  5-1 3. mesto  Bojana Stojanović
Tijana Eminovski  6-1 2. mesto  Bojana Stojanović
       
 

GEOGRAFIJA


    OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
 Nikola Branković  7-1 2. mesto Snežana Đokić
 Nikita Jarić  8-1 2. mesto Snežana Đokić
       
OKRUŽNO TAKMIČENJE
       
 Nikita Jarić  8-1 1. mesto Snežana Đokić
       

BIOLOGIJA


OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Đorđe Stanojević  5-1 3. mesto  Snežana Ćurčić
Nikola Stojanović  7-1 3. mesto  Snežana Ćurčić
Pavle Baračkov  7-1 3. mesto  Snežana Ćurčić
       
OKRUŽNO TAKMIČENJE
       
Đorđe Stanojević 5-1 2. mesto Snežana Ćurčić
Filip Onč   2. mesto Snežana Ćurčić
Ana Popov   3. mesto Snežana Ćurčić
Nikola Stojanović 7-1 1. mesto Snežana Ćurčić
Teodora Gerbeš 7-2 2. mesto Snežana Ćurčić 
Nikolina Baždar   2. mesto Snežana Ćurčić
Pavle Baračkov 7-1 2. mesto Snežana Ćurčić
       

FIZIKA


OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Ana Filipov  8-1 1. mesto  Biljana Tankosić
Slobodan Ludoški  6-2 2. mesto  Biljana Tankosić
Aleksandar Gađanski  6-1 2. mesto  Biljana Tankosić
Milan Daljević  6-2 3. mesto  Biljana Tankosić
Stefan Onč  6-2 3. mesto  Biljana Tankosić
Nemanja Divjak  7-1 3. mesto  Biljana Tankosić
Minja Tuba  7-2 pohvala  Biljana Tankosić
       
OKRUŽNO TAKMIČENJE
       
Milan Daljević 6-2 2. mesto Biljana Tankosić
Aleksandar Gađanski 6-1 3. mesto Biljana Tankosić
Slobodan Ludoški 6-2 3. mesto Biljana Tankosić
Nemanja Divjak 7-1 1. mesto Biljana Tankosić
Ana Filipov 8-1 3. mesto Biljana Tankosić
       
       
       

HEMIJA


    OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Strahinja Padejski 7-2 1. mesto  Biljana Tankosić
Mateja Dajković 7-3 2. mesto  Aleksandar Rakita
       
OKRUŽNO TAKMIČENJE
       
Mateja Dajković 7-3 2. mesto Aleksandar Rakita
       

TEHNIČKO I INFORMATIČKO OBRAZOVANJE - SAOBRAĆAJ


  OPŠTINSKO TAKMIČENJE
Ekipno      
Nikola Kovačević 8-3 2. mesto  
Nevena Solarov 6-3  
Slobodan Ludoški 6-2  
Ljubica Ćuluman 6-2  
Nemanja Janjić 5-2  
Jelena Rakić 5-2  
Veljko Božović 5-2  
Nevana Markovski 5-2  
       
Pojedinačno      
 Nikola Kovačević 8-3 2. mesto  
 

FIZIČKO VASPITANJE


ODBOJKA OPŠTISKO - DEVOJČICE   
Ekipa:      
Jovana Gužvić 8-3  2. mesto          Zorić Mićo
          
Tatjana Savić 8-3
Dijana Berar 8-2
Dunja Dragić 8-2
Nevena Savović 8-2
Aleksandra Jovetić 7-2
Aleksandra Stefanjesku 7-2
Maja Marković 7-1
Nikolina Šljapić 7-1
Anastasija Lukić 7-1
     

PLIVANJE  OKRUŽNO - DEČACI

       
Ognjen Kovačević 4-1 1. mesto Kategorija I-IV raz.
Bogdan Kovačević 5-1 1. mesto Kategorija V-VIII raz.
Filip Radišić 8-3 1. mesto Kategorija VII-VIII raz.
Vukašin Tolmač 7-3 2. mesto Kategorija VII-VIII raz.
       
DŽUDO   
       
Nemanja Rajković 3-3 1. mesto  
       
ATLETIKA - OPŠTINSKO TAKMIČENJE - EKIPNO DEČACI
Ekipa:      
Vladimir Cucić 8-1 1. mesto  
Marko Matić 8-1  
Luka Cvetićanin 7-2  
Luka Vekić 8-1  
Zoran Šerban 8-3  
Vitomir Vasić 7-2  
Filip Radišić 8-3  
Damir Filipović 8-3  
       
Štafeta 4 x 100m      
Ekipa:      
Vladimir Cucić 8-1 1. mesto  
Vitomir Vasić 7-2  
Filip Radišić 8-3  
Damir Filipović 8-3  
       
ATLETIKA- OPŠTINSKO TAKMIČENJE - POJEDINAČNO DEČACI
       
Trčanje na 100m
Vladimir Cucić 8-1 1. mesto  
Trčanje na 300m      
Marko Matić 8-1 2. mesto  
Trčanje na 800m      
Luka Cvetićanin 7-2 2. mesto  
Skok u vis      
Zoran Šerban 8-3 2. mesto  
Skok u dalj      
Vitomir Vasić 7-2 1. mesto  
Bacanje kugle      
Luka Vekić 8-1 1. mesto  
       
ATLETIKA - OKRUŽNO TAKMIČENJE - EKIPNO DEČACI
       
Ekipa:      
Vladimir Cucić 8-1 1. mesto  
Marko Matić 8-1  
Luka Cvetićanin 7-2  
Luka Vekić 8-1  
Zoran Šerban 8-3  
Vitomir Vasić 7-2  
Filip Radišić 8-3  
Damir Filipović 8-3  
       
Štafeta 4 x 100m      
Ekipa:      
Vladimir Cucić 8-1 1. mesto  
Vitomir Vasić 7-2  
Filip Radišić 8-3  
Damir Filipović 8-3  
       
ATLETIKA - OKRUŽNO TAKMIČENJE - POJEDINAČNO DEČACI
       
Trčanje na 100m      
Vladimir Cucić 8-1  2. mesto  
Trčanje na 300m      
Marko Matić 8-1  2. mesto  
Skok u dalj      
Vitomir Vasić 7-2  1. mesto  
       
ATLETIKA - REPUBLIČKO TAKMIČENJE - POJEDINAČNO DEČACI
Skok u dalj      
Vitomir Vasić 7-1 1. mesto  
       
ATLETIKA - OPŠTINSKO TAKMIČENJE - EKIPNO DEVOJČICE
       

Ekipa:

     
Tatjana Savić 8-3 2. mesto  
Jovan Mijatović 8-2  
Bojana Škundrić 7-2  
Aleksandra Stefanjesku 7-2  
Maja Mandić 4-1  
Jovana Gužvić 8-3  
Milana Šujica 8-1  
Miljana Radojčić 8-1  
Aleksandra Jovetić 7-2  
       
Štafeta 4 x 100m      
Ekipa:      
Miljana Radojčić 8-1 2. mesto  
Milana Šujica 8-1  
Aleksandra Jovetić 7-2  
Jovana Mijatović 8-2  
       
ATLETIKA - OPŠTINSKO TAKMIČENJE - POJEDINAČNO DEVOJČICE
       
Trčanje na 600m      
Bojana Škundrić 7-2 3. mesto  
Skok u dalj      
Maja Mandić 4-1 3. mesto  
       
ATLETIKA - OKRUŽNO TAKMIČENJE - EKIPNO DEVOJČICE
       
Ekipa:      
Tatjana Savić 8-3 3. mesto  
Jovan Mijatović 8-2  
Bojana Škundrić 7-2  
Aleksandra Stefanjesku 7-2  
Maja Mandić 4-1  
Jovana Gužvić 8-3  
Milana Šujica 8-1  
Miljana Radojčić 8-1  
Aleksandra Jovetić 7-2  
       
Štafeta 4 x 100m      
Ekipa:      
Miljana Radojčić 8-1 2. mesto  
Milana Šujica 8-1  
Aleksandra Jovetić 7-2  
Jovana Mijatović 8-2  
       
ATLETIKA - OKRUŽNO TAKMIČENJE - POJEDINAČNO DEVOJČICE
       
Skok u dalj      
Maja Mandić
4-1 3. mesto  
       
KONKURSI
       

LIKOVNI KONKURS


DOĐOSMO BLIŽE VELIKOM SUNCU
Jovan Komarica - Grupni rad 1-2 1. mesto  Nataša Knežević
Mihajlo Janković 1-2 1. mesto  Nataša Knežević
Danilo Reljin 1-2 1. mesto  Nataša Knežević
Aleksandar Šimičić 1-2 1. mesto  Nataša Knežević
Tamara Berkesel 1-4 3. mesto  Aleksandra Radanović
Milan Andrić 1-4 3. mesto  Aleksandra Radanović
Elena Marjanski 1-4 3. mesto  Aleksandra Radanović
Matija Milović 1-4 3. mesto  Aleksandra Radanović
       
Kategorija V i VI razred      
Tara Tišma 6-1 1. mesto  Milica Nađalin
Jovana Stojković 6-2 2. mesto  Milica Nađalin
Luka Radin 5-2 3. mesto  Milica Nađalin
Kategorija VII i VIII razred      
Maja Marković 7-1 1. mesto  Milica Nađalin
Stefan Seleštei 7-2 2. mesto  Milica Nađalin
Una Kolarov 7-1 3. mesto  Milica Nađalin
       
ENERGIJA SVUDA OKO NAS
Bogdan Kovačević 5-1 1. mesto  
Ivan Gaćinović 5-1 2. mesto  
Jovan Gaćinović 3-2 2. mesto  
Mia Popov 2-3 3. mesto  
       
    PISMO VOJNIKU
Anja Kostadinovski  3-2 1. mesto   Gordana Lazić
Dario Bulik  4-2 2. mesto  Mira Pilauer
Mina Tajdić  2-1 3. mesto  Zdenka Vuković
       
VOJNIK VOJSKE SRBIJE
Ilija Svilar 3-2 1. mesto Gordana Lazić
       
MANIFESTACIJE
       
NOĆ ISTRAŽIVAČA
       
Tijana Eminovski 6-1 2. mesto - ekipno  
Nemanja Divjak 7-1 2. mesto - ekipno  
Anja Đorđić 8-2 2. mesto - ekipno  
       
    PESNIČKA ŠTAFETA
       
 Slobodan Ludoški 6-2 3. mesto  
       

Takmičenje učenika 2014-15. (2)

 

Uspehe naših učenika u školskoj 2014 / 2015. godini možete pratiti u sledećoj tabeli:

 

 

 

 FIZIKA


OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Ime i prezime učenika Razred Osvojeno mesto Mentor
       
Dunja Stojanov 8-2   2. nagrada  Biljana Tankosić
Nemanja Divjak 6-1 plasman na okružno  Biljana Tankosić
Marina Kačar 6-2 plasman na okružno  Biljana Tankosić
Tomislav Gregović 7-3 plasman na okružno  Biljana Tankosić
       
OKRUŽNO TAKMIČENJE
       
Dunja Stojanov 8-2 1. nagrada  Biljana Tankosić
Nemanja Divjak 6-1 pohvala  Biljana Tankosić
Marina Kačar 6-2 pohvala  Biljana Tankosić
       

SRPSKI JEZIK


OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
 Aleksandar Gađanski 5-1 2. mesto  Jelena Radmanović
 Ana Filipov 7-1 2. mesto  Nina Čalija
 Nikola Stojanović 6-1 3. mesto  Danijela Đorđević
       
KNJIŽEVNA OLIMPIJADA
       
Dajana Savić 8-2 2. mesto  Jelena Radmanović
Ena Munjas 8-1 3. mesto  Jelena Radmanović
       

MATEMATIKA


OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Nebojša Malenić 4-1 2. mesto  Ljiljana Krstić Jovanov
Rastko Popović 4-3 2. mesto  Nataša Knežević
Branko Isakov 5-1 2. mesto  Vesna Jovanović
Strahinja Padejski 6-2 3. mesto  Milana Nikolin
Ana Filipov 7-1 2. mesto  Ilonka Žeravica
Dunja Stojanov 8-2 2. mesto  Vesna Jovanović
       
OKRUŽNO TAKMIČENJE
       
Rastko Popović 4-3 2. mesto Nataša Knežević
Nebojša Malenić 4-1 3. mesto Ljiljana Krstić Jovanov
Branko Isakov 5-1 1. mesto Vesna Jovanović
Strahinja Padejski 6-2 3. mesto Milana Nikolin
Dunja Stojanov 8-2 2. mesto Vesna Jovanović
       

ENGLESKI JEZIK


OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Dunja Stojanov 8-2 2. mesto  Maja Petkanić
Stefan Opruc 8-2 3. mesto  Maja Petkanić
Miroslav Nataroš 8-3 3. mesto  Maja Petkanić
Žarko Mažić 8-2 3. mesto  Maja Petkanić
Mateja Paskaš 8-2 3. mesto  Maja Petkanić
       

ISTORIJA


    OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Mila Bibin 6-1 1. mesto  Bojana Stojanović
Ana Filipov 7-1 1. mesto  Bojana Stojanović
       

BIOLOGIJA


    OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Aleksa Mitrović 5-1 1. mesto Snežana Ćurčić
Ivan Zvekić 5-1 1. mesto Snežana Ćurčić
Tijana Eminovski 5-1 1. mesto Snežana Ćurčić
Jovana Stošić 5-1 2. mesto Snežana Ćurčić
Anja Popov 7-2 2. mesto Snežana Ćurčić
Jovana Mijatović 7-2 2. mesto Snežana Ćurčić
Ema Švenderman 7-1 3. mesto Snežana Ćurčić
       

    GEOGRAFIJA


    OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Nikita Jarić 7-1 1. mesto Snežana Đokić
Anamarija Ševo 7-1 3. mesto Snežana Đokić
Milica Radovanović 8-2 2. mesto Snežana Đokić
Jelena Rockov 8-2 3. mesto Snežana Đokić
       

HEMIJA


    OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Anja Đorđić 7-2 2. mesto Olivera Backović
Nikola Kovačević 7-3 3. mesto Olivera Backović
       
 

FIZIČKO VASPITANJE


 OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
KOŠARKA   2. mesto  
       
Ekipa: 8-1 David Avramov  Nenad Milovančev  
8-1 Dejan Belić
8-1 Mihajlo Bajat
8-1 Marko Markov
8-1 Denis Petrović
8-1 Aleksandar Kiš
8-1 Nikola Raškov
8-2 Miloš Kljajić
8-2 Mateja Paskaš
8-3 Mario Kutlača
8-3 Stefan Mata Dan
8-3 Andrej Nikolić
7-3 Tomislav Gregović
7-1 Marko Matić
     
 GIMNASTIKA      
Ekipno      Mićo Zorić
Devojčice 1-4. razreda   3. mesto
Devojčice 5-6. razreda   3. mesto
Devojčice 7-8. razreda   2. mesto
Dečaci 7-8. razreda   1. mesto
     
Pojedinačno    
Miona Grujić 5-3 3. mesto
Damir Romanov 7-3 1. mesto
Zvekić Milan 7-3 2. mesto
Norbert Pap 7-2 3. mesto
       
MALI FUDBAL   3. mesto  
Ekipa:      
7-3 Stefan Bačko  
7-3 Branislav Ludoški  
7-3 Damir Filipović  
7-1 Danilo Kondić  
8-1 Nikola Raškov  
8-1 David Avramov  
8-1 Aleksandar Kiš  
8-3 Nikola Marković  
8-1 Aleksandar Radinović  
8-3 Vladimir Radojčić  
8-3 Petar Zubnar  
       

INFORMATIKA I RAČUNARSTVO


TESLA INFO KUP OPŠTINSKO TAKMIČENJE
Ekipno:      
Boško Knežević 7-2 1. mesto Vladimir Stojšin
Luka Vekić 7-1
       

Takmičenja učenika 2017-18.

 

Uspehe naših učenika u školskoj   2017 / 2018.  godini možete pratiti u sledećoj tabeli:

 

 

 


Ime i prezime učenika Razred Osvojeno mesto Mentor
       

MATEMATIKA


Opštinsko takmičenje
 
Milan Bulić 3-3 1.mesto Dragana Mršić
Elena Marjanski 3-4 2.mesto Aleksandra Radanović
Hana Vraneš 3-3 2.mesto Dragana Mršić
Tamara Ćurčić 3-1 2.mesto Ljiljana Krstić Jovanov
Jovan Momirov 3-2 3.mesto Nataša Knežević
Dušan Blešić 3-1 3.mesto Ljiljana Krstić Jovanov
Tamara Berkesel 3-4 3.mesto Aleksandra Radanović
Dušan Đuričin 3-3 pohvala Dragana Mršić
Mihailo Čolak 3-1 pohvala Ljiljana Krstić Jovanov
Mina Tajdić 4-1 2.mesto Zdenka Vuković
Milica Trifunjagić 4-2 3.mesto Jasmina Luko
Tamara Panić 4-1 pohvala Zdenka Vuković
Luka Salma 4-3 pohvala Ljiljana Kalember
Ana Kovačević 4-2 pohvala Jasmina Luko
Nikola Šesto 4-2 pohvala Jasmina Luko
Filip Bursać 4-1 pohvala Zdenka Vuković
       
Iris Ungur 5-1 2.mesto Ivana Mirazović
Ognjen Gerbeš 6-1 1.mesto Stevan Dudić
Ljubomir Bajić 6-3 1.mesto Stevan Dudić
Anđelija Lakatuš 6-1 3.mesto Stevan Dudić
Marko Miladinov 6-2 pohvala Stevan Dudić
Milan Daljević 8-2 1.mesto Vesna Jovanović
Bogdan Kovačević 7-1 pohvala Vesna Jovanović
       
Okružno takmičenje
       
Tamara Panić 4-1 3.mesto Zdenka Vuković
Mina Tajdić 4-1 3.mesto Zdenka Vuković
Milica Trifunjagić 4-2 3.mesto Jasmina Luko
Ognjen Gerbeš 6-1 1.mesto Stevan Dudić
Ljubomir Bajić 6-3 2.mesto Stevan Dudić
Anđelija Lakatuš 6-1 pohvala Stevan Dudić
Milan Daljević 8-2 pohvala Vesna Jovanović
Marko Miladinov 6-2 pohvala Stevan Dudić
       

TAKMIČENJE IZ MATEMATIKE - "MISLIŠA 2018"


Danka Eftimov 2-1 3.mesto Biljana Bosić
Sergej Petković 2-3 pohvala Nadica Maksimović
Nemanja Đurđević 3-4 pohvala Aleksandra Radanović
       

 SRPSKI JEZIK - KNJIŽEVNA OLIMPIJADA


    Opštinsko takmičenje
       
Branko Simić 7-1 2.mesto Jelena Radmanović Bojanić
Olga Dragaš 7-2 2.mesto Jelena Radmanović Bojanić
       

SRPSKI JEZIK


 

Opštinsko takmičenje
       
Ivona Risteski 5-1 1.mesto Miomira Mladenović
Maja Mandić 6-1 2.mesto Miomira Mladenović
Marina Trivković 5-3 2.mesto Nina Čalija
Anđela Radić 5-1 3.mesto Nina Čalija
Anđela Dimić 6-2 2.mesto Nina Čalija
Maša Nikić 6-2 3.mesto Nina Čalija
       
Okružno takmičenje
       
Ivona Risteski 5-2 2.mesto Miomira Mladenović
Marina Trivković 5-3 2.mesto Nina Čalija
       

 FIZIKA


    Opštinsko takmičenje
       
Ljubomir Bajić 6-3 1.mesto Biljana Tankosić
Predrag Gacin 6-2 2.mesto Biljana Tankosić
Anđelija Lakatuš 6-1 2.mesto Biljana Tankosić
Stefan Onč 8-2 pohvala Biljana Tankosić
Andrija Banjanin 8-2 pohvala Biljana Tankosić
       
Okružno takmičenje
       
Ljubomir Bajić 6-3 2.mesto Biljana Tankosić
       
Republičko takmičenje
       
Ljubomir Bajić 6-3 pohvala Biljana Tankosić
       

ENGLESKI JEZIK


Opštinsko takmičenje

   
Andrija Banjanin 8-2 2.mesto Maja Petkanić
Marko Avramov 8-1 3.mesto Maja Petkanić
       
Okružno takmičenje
       
Andrija Banjanin 8-2 2.mesto Maja Petkanić
       
Republičko takmičenje
       
Andrija Banjanin 8-2 3.mesto Maja Petkanić


NEMAČKI JEZIK


 Opštinsko takmičenje
    
Stefan Bundalo  8-2 1.mesto Ankica Kodemo
       

HEMIJA


Opštinsko takmičenje
       
Marija Živković  7-1 2.mesto Biljana Tankosić
Rastko Popović  7-2 3.mesto Aleksandar Rakita
Nebojša Malenić  7-1 pohvala Biljana Tankosić
Stefan Onč  8-2 1.mesto Aleksandar Rakita
Marko Avramov  8-1 3.mesto Aleksandar Rakita
Andrija Banjanin  8-2 pohvala Aleksandar Rakita
Ivana Rakić  8-3 pohvala Aleksandar Rakita
       
Okružno takmičenje
       
Stefan Onč 8-2 1.mesto Aleksandar Rakita
Marija Živković 7-1 2.mesto Biljana Tankosić
       
Republičko takmičenje
       
Stefan Onč 8-2 Pohvala Aleksandar Rakita
    

BIOLOGIJA


Opštinsko takmičenje
       
Dušica Jerković 5-3 2.mesto Snežana Ćurčić

Tadeja Bjelanović

5-3 3.mesto Snežana Ćurčić
Nikola Todorović 5-1 3.mesto Snežana Ćurčić
Olga Dragaš 7-2 1.mesto Snežana Ćurčić
Đorđe Stanojević 7-1 2.mesto Snežana Ćurčić
Ivan Gaćinović 7-1 2.mesto Snežana Ćurčić
       
Okružno takmičenje
       
Dušica Jerković 5-3 3.mesto Snežana Ćurčić
Olga Dragaš 7-2 3.mesto Snežana Ćurčić
Đorđe Stanojević 7-1 2.mesto Snežana Ćurčić


GEOGRAFIJA



Opštinsko takmičenje

       
Aleksa Mitrović 8-1 2.mesto Snežana Đokić
Miona Grujić 8-3 2.mesto Snežana Đokić
Ema Šomorai 8-1 3.mesto Snežana Đokić
       
Okružno takmičenje
       
Miona Grujić 8-3 3.mesto Snežana Đokić
Aleksa Mitrović 8-1 2.mesto Snežana Đokić
    

ISTORIJA


 Opštinsko takmičenje
       
Bogdan Kovačević 7-1 2.mesto Bojana Stojanović
       
Okružno takmičenje
       
Bogdan Kovačević 7-1 1.mesto Bojana Stojanović
       
Republičko takmičenje
       
Bogdan Kovačević 7-1 učešće Bojana Stojanović
       

ŠTA ZNAŠ O SAOBRAĆAJU


Opštinsko takmičenje

       
Lena Božić   1.mesto Radojka Adamov
Tamara Kaluđerski   2.mesto Radojka Adamov
Ivan Poturica   2.mesto Radojka Adamov
       
Ekipno   1. mesto Radojka Adamov
       
Ekipa B      
Lena Božić   1. mesto Radojka Adamov
Tamara Kaluđerski  
Marko Vukelić  
Stefan Trubajić  
       
Ekipa C      
Maša Nikić   1. mesto Radojka Adamov
Ljubica Ćuluman  
Ivan Poturica  
Slobodan Ludoški  
       
Okružno takmičenje 
       
Tamara Kaluđerski 5-1 2.mesto - ekipno Radojka Adamov
Lena Božić 5-2 2.mesto - ekipno Radojka Adamov
       

FIZIČKO VASPITANJE


PLIVANJE
    Okružno takmičenje  
       
Đorđe Čarnić 2-2 1. mesto Nenad Milovančev
Dunja Eremić 5-2 1. mesto Nenad Milovančev
Ognjen Kovačević 6-1 1. mesto Nenad Milovančev
Bogdan Kovačević 7-1 1. mesto Nenad Milovančev
       
Republičko takmičenje
       
Ognjen Kovačević 6-1 1. mesto Nenad Milovančev
Bogdan Kovačević 7-1 3. mesto Nenad Milovančev
       
   ATLETIKA
 
 Opštinsko takmičenje   
       
DEVOJČICE      
Pojedinačno      
Katarina Knežević 8-3 1. mesto Nenad Milovančev
Maja Mandić 6-1 1. mesto Nenad Milovančev
Petra Dimitrijević 2-2 3. mesto Nenad Milovančev
Elena Ševo 7-2 3. mesto Nenad Milovančev
Emila Mijatov 7-1 3. mesto Nenad Milovančev
Nevena Kovač 6-1 3. mesto Nenad Milovančev
       
Štafeta:      
Antonina Petrović   2. mesto Nenad Milovančev
Katarina Grubor  
Tijana Eminovski  
Katarina Knežević  
       
Ekipno - devojčice   2. mesto Nenad Milovančev
       
DEČACI      
Pojedinačno      
Luka Kandić 8-3 1. mesto Zorić Mićo
Ivan Subašić 8-2 1. mesto Zorić Mićo
David Kovačević 7-1 2. mesto Zorić Mićo
Veselin Brusin 8-3 2. mesto Zorić Mićo
Branislav Turkulj 8-2 2. mesto Zorić Mićo
Luka Vidrić 6-3 3. mesto  
       
Štafeta:      
Branislav Turkulj   2. mesto Zorić Mićo
Milan Daljević  
Ivan Subašić  
Veselin Brusin  
       
Ekipno - dečaci   2. mesto Zorić Mićo
       
       
Okružno takmičenje
       
Maja Mandić 6-1 1. mesto Nenad Milovančev
Luka Kandić 8-3 1. mesto Zorić Mićo
Katarina Knežević 8-3 1. mesto Nenad Milovančev
Ivan Subašić 8-2 2. mesto Zorić Mićo
       
Međuokružno takmičenje
       
Maja Mandić 6-1 2.mesto Nenad Milovančev
Luka Kandić 8-3 2.mesto Zorić Mićo
       
DŽUDO
Regionalno -vojvođansko prvenstvo osnovnih škola
Lenka Stojanov 2-2 1.mesto  
Republičko prvenstvo osnovnih škola
Lenka Stojanov 2-2 1.mesto  
Nemanja Rajković 5-3 4.mesto  
       
GIMNASTIKA - OKRUŽNO TAKMIČENJE
       
Jelena Boljoš 2-2 3.mesto  
       
VESLANJE - PROMOCIJA SPORTA
       
Miloš Radovanov 8-3 1.mesto  
Lav Adamov 7-2 2.mesto  
Lazar Jakovljević 8-3 3.mesto  
       
ŠAH
       
Nebojša Malenić 7-1 2.mesto  
Milica Mijatov 5-1 1.mesto  
       
 
       

SOŠOV 2018.

Džudo      
Vuk Tankosić 4-1 2.mesto  
Anja Kuručev 4-1 3.mesto  
Nemanja Rajković 5-3 3.mesto  
Lenka Stojanov 2-2 2.mesto  
Plivanje      
Đorđe Čarnić 2-2 2.mesto  
       
KONKURSI

Konkurs Zavoda za javno zdravlje - "Zdrava hrana"
       
       
LIKOVNI KONKURS      
Ena Đuriček 3-3 1. nagrada  
Lazar Ristić 3-1 2. nagrada  
Nevena Golubović 3-4 3. nagrada  
       
LITERARNI KONKURS      
Mihajlo Kovačević 4-3 1. nagrada  
Dunja Droca 3-4 2. nagrada  
Petar Ćirić 4-3 3. nagrada  
       
SPECIJALNE NAGRADE      
Mira Pilauer i odeljenje 2-2      
Nataša Knežević i odeljenje 3-2      
Ljiljana Krstić Jovanov      
Dragana Mršić      
Aleksandra Radanović      
Ljiljana Kalember      
       
Konkurs OŠ "Žarko Zrenjanin", Zrenjanin - "Škola kakvu sanjam"
       
Tamara Berkesel 3-4 1. mesto Aleksandra Radanović
Anđela Bogdanov 3-3 2. mesto Dragan Mršić
       
Manifestacija "Energija svuda oko nas"
       
Aleksa Bajić - litererni rad 4-3 2.mesto Ljiljana Kalember
Zorana Filipović - model i makete 4-3 3.mesto Ljiljana Kalember
Nikola Sabo - literarni rad 3-4 3.mesto Aleksandra Radanović
       
    Konkurs OŠ "Dr Jovan Cvijić", Zrenjanin - "Mostovi među generacijama"
       
LITERARNI KONKURS 1. -4. RAZRED      
       
Vuk Kondić 3-4 1. mesto Aleksandra Radanović
Vanja Pavlović 4-3 2. mesto Ljiljana Kalember
Miloš Golijanin 4-2 3. mesto Jasmina Luko
       
LITERARNI KONKURS 5. -8. RAZRED      
       
Anđela Radić 5-1 1. mesto Nina Čalija
Jovana Soraić 6-2 2. mesto Nina Čalija
Mateja Boljoš 6-2 3. mesto Nina Čalija
       
LIKOVNI KONKURS 1. -4. RAZRED      
       
Dunja Droca 3-4 1. mesto Aleksandra Radanović
Milica Pavić 3-4 2. mesto Ljiljana Kalember
Vanja Radulović 2-2 3. mesto Mira Pilauer
Đorđe Radišić 2-4 2-4 3. mesto Danijela Popov
       
LIKOVNI KONKURS 5. -8. RAZRED      
       
Dajana Rupert 8-3 1. mesto Milca Nađalin
Sara Živa 5-1 2. mesto Milca Nađalin
Nevena Divjak 5-1 3. mesto Milca Nađalin
       
Konkurs povodom dana škole OŠ "Vuk Karadžić", Zrenjanin
       
Tamara Berkesel 3-4 2. mesto Aleksandra Rananović
       
Eko kviz "Prljavo ili čisto nije isto"
 Ekipa:      
Nikola Todorović 5-1  1. mesto  
Ognjen Gerbeš 6-2  Nataša Knežević
Anja Vaš 7-1  
Miona Grujić 8-3  
       
14. Međunarodna manifestacija dečijeg stvaralaštva "Kreativna čarolija" u Banji Vrujcu pod motom "Nebo nije granica"
       
Literarni rad:      
Lena Marjanski 3-4 plasman  
Nala Cvetković 3-4 plasman  
Likovni rad:      
Stefan Sretović 3-1 plasman  
Najbolja dečija vokalna kompozicija, vokalni izvođači:      
Milica Pavić 3.razred plasman Tekst: učiteljica Aleksandra Radanović
Anastasija Konček Muzika: Nastavnica Dragica Golušin
Miljana Balać Mentor: učiteljica Aleksandra Radanović
Selena Mojsin
       

Konkurs "Pismo vojniku" povodom Dana vojske Srbije

       
Katarina Krstić 3-3 nagrada Dragana Mršić
       
    Likovni konkurs "Krv život znači"
       
Milica Trifunjagić 4-2 2.mesto Jasmina Luko
       
     Literarni konkurs "Kako se raste do pesme" 
       
Nela Cvetković 3-4 2.mesto Aleksandra Radanović
Filip Lakićević 3-4 3.mesto Aleksandra Radanović
       
       
Likovni konkurs "Portret"
       
Stefan Bundalo 8-2 3.mesto Milica Nađalin
Andrea Nestorov 8-1 pohvala Milica Nađalin
Ivana Vukas 8-2 pohvala Milica Nađalin
Izloženi radovi u Narodnom muzeju:      
Lola Nović 8-1, Vanja Berar 8-1      
Katarina Knežević 8-3      
Andrija Banjanin 8-2      
       
Likovni konkurs
       
Relja Jevđić 2-2 nagrada  
       
       
Čitalačka značka 2018.
       
Ognjen Cvetićanin 3-4 zlatna značka Aleksandra Radanović
Milica Pavić 3-4 srebrna značka Aleksandra Radanović
Odeljenje III-4   pohvala za kolekciju Aleksandra Radanović
       
Pesnička štafeta 2018.
       
Leon Ćalić 2-2 plasman na okružno  
Nikola Sabo 3-4 plasman na okružno  
Sara Popović 4-2 plasman na okružno  
Vuk Đukanović 5-2 plasman na okružno  
Tijana Šakić 7-2 plasman na okružno  
Ivan Zvelić 8-1 plasman na okružno  
       
Likovni konkurs - republički rang
       
Ilija Svilar 5-1   Milica Nađalin
Jelena Radojčin 5-1   Milica Nađalin
Nevena Divjak 5-1   Milica Nađalin
Isidora Zvekić 5-1   Milica Nađalin
Danica Kočalka 5-2   Milica Nađalin
Anja Kostadinoski 5-2   Milica Nađalin
Leon Vidaković 5-2   Milica Nađalin
Ivana Zubović 5-3   Milica Nađalin
Teodora Radovanović 5-3   Milica Nađalin
Nevena Antonin 6-1   Milica Nađalin
Jovana Sorajić 6-2   Milica Nađalin
Marina Žeravica 6-3   Milica Nađalin
Nevena Kovač 6-1   Milica Nađalin
Maja Mandić 6-1   Milica Nađalin
Tamara Kaluđerski 5-1   Milica Nađalin
Olga Dragaš 7-2   Milica Nađalin
Dunja Eremić 5-2   Milica Nađalin
Dušica Jerković 5-3   Milica Nađalin
Ivona Risteski 5-2   Milica Nađalin
Marina Trivković 5-3   Milica Nađalin
Lena Božić 5-2   Milica Nađalin
Ivan Poturica 6-3   Milica Nađalin
Vuk Đukanović 5-2   Milica Nađalin
Tijana Šakić 7-2   Milica Nađalin
       
Noć istraživača
Lubomir Bajić 6-3 2.mesto Biljana Tankosić
Nebojša Malenić 7-1 2.mesto Biljana Tankosić
Tijana Eminovski 8-1 2.mesto Biljana Tankosić
       
Humanitarna akcija "Trka za srećnije detinjstvo"straživača
       
Matija Milović 3-4 2.mesto  
Petra Dimitrijević 2-2 3.mesto  

 


 

 

Rezultati takmičenja naših učenika u prethodnim godinama:

Takmičenja učenika 2014-15.

Takmičenja učenika 2015-16.

Takmičenja učenika 2016-17.

Potkategorije

 _________________________

 

     

        Portal za učenike i roditelje

 

      

       Mere zaštite zdravlja učenika 

 

 

    

 

 

        

      

 

    

 

    

Pretraži

Kontakt

7. jula 10                                        23101 Zrenjanin                                 tel: 023/561-773                              email: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

 

Copyright JC-Zrenjanin, 2013