Konkursi

Painting

Ostvareni rezultati na mnogobrojnim konkursima

Više...

 

Takmičenja

 

Ostvareni rezultati naših učenika na takmičenjimaViše...

 

Saveti

Toys

Saveti školskog pedagoga i psihologa

Više...

 

Biblioteka

 

Pogledajte aktuelnosti iz školske biblioteke

Više...

            

        

    

    

 

Ko je na vezi

Ko je na mreži: 49 gostiju i nema prijavljenih članova

Kalendar

August 2022
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Nalazite se na:

Dobrodošli na sajt OŠ "Dr Jovan Cvijić"

Takmičenja učenika 2016-17.

 

Uspehe naših učenika u školskoj   2016 / 2017.  godini možete pratiti u sledećoj tabeli:

 Резултат слика за takmičenja transparent

 

 

Ime i prezime učenika Razred Osvojeno mesto Mentor
       

MATEMATIKA


Opštinsko takmičenje
 
 Mina Tajdić  3-1  2. mesto  Zdenka Vuković
 Vuk Tankosić  3-1  2. mesto  Zdenka Vuković
 Miloš Bulić  3-1  3. mesto  Zdenka Vuković
 Filip Bursać  3-1  3. mesto  Zdenka Vuković
 Iris Ungur  4-1  3. mesto  Gordana Mićić
 Predrag Gacin  5-2  2. mesto  Stevan Dudić
 Ognjen Gerbeš  5-1  3. mesto  Stevan Dudić
 Ljubomir Bajić  5-3  3. mesto  Ivana Mirazović
 Teodora Jovanović  5-2  3. mesto  Stevan Dudić
 Marko Miladinov  5-2  3. mesto  Stevan Dudić
 Anđelija Lakatuš  5-1  pohvala  Stevan Dudić
 Bogdan Kovačević  6-1  3. mesto  Vesna Jovanović
 Rastko Popović  6-2  3. mesto  Vesna Jovanović
 Milan Daljević  7-2  pohvala  Vesna Jovanović
       
    Okružno takmičenje
 
Iris Ungur 4-1 2. mesto Gordana Mićić
Lubomir Bajić 5-3 2. mesto Ivana Mirazović
Teodora Jovanović 5-2 3. mesto Stevan Dudić
Anđelija Lakatuš 5-1 3. mesto Stevan Dudić
Ognjen Gerbeš 5-1 pohvala Stevan Dudić
Bogdan Kovačević 6-1 pohvala Vesna Jovanović
Milan Daljević 7-2 pohvala Vesna Jovanović
       

 FIZIKA


    Opštinsko takmičenje
       
 Rastko Popović 6-3  2. mesto  Biljana Tankosić
 Filip Onč 6-3  3. mesto  Biljana Tankosić
 Slobodan Ludoški 7-2  pohvala  Biljana Tankosić
 Stefan Onč 7-2  pohvala  Biljana Tankosić
 Andrija Banjanin 7-2  pohvala  Biljana Tankosić
 Nemanja Divjak 8-1  1. mesto  Biljana Tankosić
       
Okružno takmičenje
       
Filip Onč 6-3 pohvala  Biljana Tankosić
Rastko Popović 6-3 pohvala  Biljana Tankosić
       
       

ENGLESKI JEZIK



    Okružno takmičenje
       
Katarina Dimić 8-3 2. mesto Danica Pavlović
Anja Ševo 8-2 3. mesto Danica Pavlović
    

BIOLOGIJA


Opštinsko takmičenje
       
Jovana Halas 5-1 1.mesto Snežana Ćurčić
Jovana Soraić 5-2 1.mesto Snežana Ćurčić
Maša Nikić 5-2 2.mesto Snežana Ćurčić
Milica Tadić 5-3 2.mesto Snežana Ćurčić
Sara Veselinović 7-1 2.mesto Marija Markov
Tijana Eminovski 7-1 2.mesto Marija Markov
       
Okružno takmičenje
       
Jovana Soraić 5-2 1. mesto Snežana Ćurčić
Milica Tadić 5-3 2. mesto Snežana Ćurčić
Jovana Halas 5-1 3. mesto Snežana Ćurčić
Tijana Eminovski 7-1 1. mesto Marija Markov
Sara Veselinović 7-1 1. mesto Marija Markov
       
       
Republičko takmičenje
       
Tijana Eminovski 7-1 1.mesto Marija Markov


GEOGRAFIJA



Opštinsko takmičenje


Aleksa Mitrović 7-1 2.mesto Snežana Đokić
Lola Nović 7-1 3.mesto Snežana Đokić
Nikola Branković 8-1 1.mesto Snežana Đokić
Teodora Korolija 8-3 3.mesto Snežana Đokić
       
    Okružno takmičenje
       
Aleksa Mitrović 7-1 2.mesto Snežana Đokić
Nikola Branković 8-1 2.mesto Snežana Đokić
    

ISTORIJA


 Opštinsko takmičenje
       
Bogdan Kovačević 6-1 1.mesto Bojana Stojanović
       
    Okružno takmičenje
       
 Bogdan Kovačević  6-1  1.mesto  Bojana Stojanović
       

TEHNIČKO I INFORMATIČKO OBRAZOVANJE


Jovana Halas 5-1 1.mesto Jovan Popović
       

ŠTA ZNAŠ O SAOBRAĆAJU


Opštinsko takmičenje

Pojedinačno:      
Ivan Poturica  5-3 2. mesto Radojka Adamov
Slobodan Ludoški  7-2 3. mesto Radojka Adamov
       
Ekipno:    3. mesto
   
Radojka Adamov   
Ljubica Ćuluman 7-2
Olga Dragaš 6-2
Slobodan Ludoški 7-2
Andrej Golić 8-2
       
Okružno takmičenje
Ekipno:      
Ivan Poturica 5-3 1. mesto Radojka Adamov  
Maša Nikić 5-2 Radojka Adamov  
       

FIZIČKO VASPITANJE


PLIVANJE
OKRUŽNO    
Bogdan Kovačević 6-1 1. mesto  N. Milovančev, M. Zorić
Ognjen Kovačević 5-1 1. mesto  N. Milovančev, M. Zorić
Vukašin Tolmač 8-3 2. mesto  N. Milovančev, M. Zorić
       
REPUBLIČKO      
Bogdan Kovačević 6-1 3. mesto  N. Milovančev, M. Zorić
Vukašin Tolmač 8-3 10. mesto  N. Milovančev, M. Zorić
       
   ATLETIKA
OKRUŽNO TAKMIČENJE
       
300m - dečaci      
David Kovačević 6-1 3. mesto  N. Milovančev, M. Zorić
600m - devojčice      
Emina Mijatov 6-1 2. mesto  N. Milovančev, M. Zorić
Skok u vis - devojčice      
Elena Ševo 6-2 2. mesto  N. Milovančev, M. Zorić
Skok u dalj - devojčice      
Maja Mandić 5-1 1. mesto  N. Milovančev, M. Zorić
100m - dečaci      
Marko Antonović 8-1 3. mesto  N. Milovančev, M. Zorić
Skok u dalj - dečaci      
Vitomir Vasić 8-2 1. mesto  N. Milovančev, M. Zorić
Bacanje kugle - dečaci      
Luka Kandić 7-3 2. mesto  N. Milovančev, M. Zorić
300m - devojčice      
Katarina Knežević   1. mesto  N. Milovančev, M. Zorić
Štafeta 4 x 100m - devojčice      
Ekipno   2. mesto  N. Milovančev, M. Zorić
       
MEĐUOKRUŽNO TAKMIČENJE      
Maja Mandić 5-1 1. mesto N. Milovančev, M. Zorić
Vitomir Vasić 8-2 1. mesto N. Milovančev, M. Zorić
Katarina Knežević 7-3 3. mesto N. Milovančev, M. Zorić
       
REPUBLIČKO  TAKMIČENJE      
Maja Mandić 5-1 1. mesto N. Milovančev, M. Zorić
Vitomir Vasić 8-2 1. mesto N. Milovančev, M. Zorić
       
KONKURSI

Projekat:“Partnerstvo za promicanje zelene energije u ruralnom području rumunsko-srpske prekogranične regije„

 Organizatori: Lokalna samouprava Žitište i Politehnički univerzitet u Temišvaru


       
Nikola Stojanović 8-1 posebna nagrada Biljana Tankosić
Dušan Kuzmanov 8-1 posebna nagrada Biljana Tankosić
       
       

Humanitarno-rekreativna akcija „Trka za srećnije detinjstvo“

Organizator: Crveni krst, Zrenjanin


       
 Petra Dimitrijević  1-2  3. mesto  
 Milan Bulić  2-3  2. mesto  
 Aleksandar Dimitrijević  3-2  2. mesto  
 Mihajlo Mijatov  3-1  3. mesto  
 Maja Mandić  5-1  2. mesto  
       
       

LIKOVNI KONKURS

Organizator: Crveni krst, Zrenjanin


       
Slavko Ludoški 4-3 nagrada  
       
       

LIKOVNO-LITERARNI KONKURS

Organizator: Zavod za javno zdravlje


       
Nevena Stojanović 3-3 1. mesto  
Mihajlo Kovačević 3-3 2. mesto  
Dunja Droca 2-4 3. mesto  
       

LIKOVNI KONKURS „TEKSTURA I STRUKTURA ZEMLJIŠTA

Organizator: OŠ "Dr Jovan Cvijić", Zrenjanin


       
RANG UČENICI 1-4. RAZREDA      
Milan Prvin 4-2 1. nagrada Gordana Lazić
Filip Crnovršanin 4-1 1. nagrada Gordana Mićić
Grupni rad 2-2 1. nagrada Nataša Knežević
Milan Bulić 2-3 2. nagrada Dragana Mršić
Miloš Radičev 4-1 2. nagrada Gordana Mićić
Anja Kostadinovski 4-2 2. nagrada Gordana Lazić
Marko Gligorin 4-1 3. nagrada Gordana Mićić
Anastazija Konček 2-3 3. nagrada Dragana Mršić
Minja Prelević 2-1 3. nagrada Ljiljana Krstić Jovanov
Andrej Krišan 1-1     pohvala  
       
Posebna nagrada za fotografiju 2-4   Aleksandra Radanović
Nagrada za kolekciju 1-4. razred  

Nataši Knežević

Gordani Mićić

Aleksandri Radanović

Dragani Mršić

Ljiljani Krstić Jovanov

Gordani Lazić

 

 

 

 

 

 

       
       
RANG UČENICI 5-8. RAZREDA      
Ivana Vukas 7-2 1. nagrada Milica Nađalin
Jelena Marinkov 7-2 1. nagrada Milica Nađalin
Milica Aćimović 8-1 1. nagrada Milica Nađalin
Dragana Lovrenčić 7-1 2. nagrada Milica Nađalin
Anastasija Panić 6-3 2. nagrada Milica Nađalin
Jovana Soraić 5-2 2. nagrada Milica Nađalin
Miloš Dajković 6-2 3. nagrada Milica Nađalin
Tatjana Farkaš 6-1 3. nagrada Milica Nađalin
Obrad Aćimović 6-2 3. nagrada Milica Nađalin
       
Nagrada za kolekciju 5-8. razred    Milica Nađalin  
       
       

LITERARNI KONKURS  „RAZLIČITI PREDELI-RAZLIČITI LJUDI“

Organizator: OŠ "Dr Jovan Cvijić", Zrenjanin


       
Tara Bundalo 6-2   Jelena Radmanović
Katarina Dimić 8-3   Nina Čalija
       
       

PROJEKAT  „ENERGIJA SVUDA OKO NAS 2016.“ 

Organizator CNTI, Novi Sad

       
Modeli i makete      
Vuk Sinđić 3-3 2.mesto Ljiljana Kalember
Literarni rad      
Mina Stanojev 6-1 2.mesto Ljiljana Krstić Jovanov
Dunja Stanojev 2-1 3.mesto Ljiljana Krstić Jovanov
       
       
       

 


 

 

Rezultati takmičenja naših učenika u prethodnim godinama:

Takmičenja učenika 2014-15.

Takmičenja učenika 2015-16.

Takmičenja učenika 2018-19.

 

Uspehe naših učenika u školskoj   2018 / 2019.  godini možete pratiti u sledećoj tabeli:

 

 

Ime i prezime učenika Razred Osvojeno mesto Mentor
       

MATEMATIKA


Opštinsko takmičenje
 
Danka Eftimov 3-1 2.mesto Biljana Bosić
Marko Dimić 3-2 pohvala Mira Pilauer
Nemanja Ninkov 3-1 pohvala Biljana Bosić
Tadija Popov 4-2 2.mesto Jelena Savin
Tamara Ćurčić 4-1 3.mesto Ljiljana Krstić Jovanov
Filip Zarubica 4-1 3.mesto Ljiljana Krstić Jovanov
Branko Bjelić 4-2 3.mesto Jelena Savin
Ena Jovanović 4-2 3.mesto Jelena Savin
Mihajlo Janković 4-2 pohvala Jelena Savin
Anđela Bogdanov 4-3 pohvala Dragana Mršić
Mihajlo Čolak 4-1 pohvala Ljiljana Krstić Jovanov
Milan Bulić 4-3 pohvala Dragana Mršić
Milica Trifunjagić 5-2 2.mesto Vesna Jovanović
Filip Bursać 5-1 3.mesto Vesna Jovanović
Miloš Bulić 5-1 pohvala Vesna Jovanović
Tamara Panić 5-1 pohvala Vesna Jovanović
Nevena Divjak 6-1 3.mesto Ivana Mirazović
Ljubomir Bajić 7-3 3.mesto Stevan Dudić
Teodora Jovanović 7-2 3.mesto Stevan Dudić
Anđelija Lakatuš 7-1 3.mesto Stevan Dudić
Marko Miladinov 7-2 pohvala Stevan Dudić
Bogdan Kovačević 8-1 3.mesto Vesna Jovanović
       
Okružno takmičenje
       
Filip Zarubica 4-1 3.mesto Ljiljana Krstić Jovanov
Tamara Ćurčić 4-1 pohvala Ljiljana Krstić Jovanov
Milan Bulić 4-3 pohvala Dragana Mršić
Milica Trifunjagić 5-2 2.mesto Vesna Jovanović
Miloš Bulić 5-1 2.mesto Vesna Jovanović
Tamara Panić 5-1 pohvala Vesna Jovanović
Filip Bursać 5-1 pohvala Vesna Jovanović
Ljubomir Bajić 7-3 3.mesto Stevan Dudić
Anđelija Lakatuš 7-1 3.mesto Stevan Dudić
Marko Miladinov 7-2 pohvala Stevan Dudić
    

SRPSKI JEZIK - KNJIŽEVNA OLIMPIJADA


Opštinsko takmičenje
       
Nevena Kovač 7-1 3.mesto Jelena Radmanović Bojanić
Tijana Šakić 8-2 1.mesto Jelena Radmanović Bojanić
Branko Simić 8-1 1.mesto Jelena Radmanović Bojanić
Olga Dragaš 8-2 3.mesto Jelena Radmanović Bojanić
       
Okružno takmičenje
       
Branko Simić 8-1 1.mesto Jelena Radmanović Bojanić
       
Republičko takmičenje
       
Branko Simić 8-1 učešće Jelena Radmanović Bojanić


SRPSKI JEZIK


       
 Opštinsko takmičenje
       
Ivana Vidović 5-2 1.mesto Jelena Radmanović Bojanić
Marina Trivković 6-3 1.mesto Nina Čalija
Tamara Panić 5-1 2.mesto Tea Topi Liništanin
Anđela Radić 6-1 2.mesto Nina Čalija
Milica Trifunjagić 5-2 3.mesto Jelena Radmanović Bojanić
       
Okružno takmičenje
       
Tamara Panić 5-1 1.mesto Tea Topi Liništanin
Marina Trivković 6-3 2.mesto Nina Čalija
       


SRPSKI JEZIK - RECITOVANJE


       
Tijana Šakić - međuokružno 8-2 nagrada  
       

 FIZIKA


    Opštinsko takmičenje
       
Nikola Todorović 6-1 2.mesto Biljana Tankosić
Nevena Divjak 6-1 2.mesto Biljana Tankosić
Ivona Risteski 6-2 3.mesto Biljana Tankosić
Rastko Dujin 6-3 3.mesto Biljana Tankosić
Ljubomir Bajić 7-3 2.mesto Biljana Tankosić
Predrag Gacin 7-2 3.mesto Biljana Tankosić
Anđelija Lakatuš 7-1 pohvala Biljana Tankosić
       
       
 Okružno takmičenje
       
Ljubomir Bajić 7-3 2.mesto Biljana Tankosić
Nikola Todorović 6-1 3.mesto Biljana Tankosić
Nevena Divjak 6-1 3.meto Biljana Tankosić
Ivona Risteski 6-2 3.mesto Biljana Tankosić
Anđelija Lakatuš 7-1 pohvala Biljana Tankosić 
Predrag Gacin 7-2 pohvala Biljana Tankosić
Rastko Dujin 6-3 pohvala Biljana Tankosić
       
Republičko takmičenje
       
Ljubomir Bajić 7-3 3.mesto Biljana Tankosić
       

ENGLESKI JEZIK


Opštinsko takmičenje

   
Rastko Popović 8-2 3.mesto Marko Ursulesku
       
Okružno takmičenje
       
Rastko Popović 8-2 1.mesto Marko Ursulesku
       

HEMIJA


Opštinsko takmičenje
       
Teodora Sabo 7-2 2.mesto Aleksandar Rakita
Andrej Kojić 7-1 2.mesto Aleksandar Rakita
Andrej Antonović 7-3 2.mesto Aleksandar Rakita
Ognjen Kovačević 7-1 2.mesto Aleksandar Rakita
Filip Onč 8-3 2.mesto Aleksandar Rakita
Maša Nikić 7-2 3.mesto Aleksandar Rakita
Marija Živković 8-1 3.mesto Biljana Tankosić
       
Okružno takmičenje
       
Andrej Antonović 7-3 2.mesto Aleksandar Rakita
Maša Nikić 7-2 3.mesto Aleksandar Rakita
Teodora Sabo 7-2 3.mesto Aleksandar Rakita
Andrej Kojić 7-1 pohvala Aleksandar Rakita
       
    

BIOLOGIJA


Opštinsko takmičenje
       
Milica Tadić 7-3 3.mesto Snežana Ćurčić


GEOGRAFIJA



Opštinsko takmičenje

       
Đorđe Stanojević 8-1 1.mesto Snežana Milinković
Branko Simić 8-1 1.mesto Snežana Milinković
       
Okružno takmičenje
       
Đorđe Stanojević 8-1 2.mesto Snežana Milinković
Branko Simić 8-1 2.mesto Snežana Milinković


ISTORIJA


 Opštinsko takmičenje
       
Bogdan Kovačević 8-1 1.mesto Bojana Stojanović
       
Okružno takmičenje
       
Bogdan Kovačević 8-1 3.mesto Bojana Stojanović
       
Republičko takmičenje
       
Bogdan Kovačević 8-1 2.mesto Bojana Stojanović
       

TEHNIKA I TEHNOLOGIJA


Mihajlo Kovačević 5-3 2.mesto Jovan Popović
Rajko Jerković 5-1 3.mesto Jovan Popović
Dušan Juhas 5-2 pohvala Jovan Popović
Miloš Bulić 5-1 pohvala Jovan Popović
       
Okružno takmičenje
       
Mihajlo Kovačević 5-3 2.mesto Jovan Popović
       
ŠTA ZNAŠ O SAOBRAĆAJU

Opštinsko takmičenje
Ekipno: Ekipno 1.mesto Radojka Adamov
Tamara Panić
Vanja Poturica
Nađa Sabo
Srđan Prodanović
Tamara Kaluđerski
Marijana Dec
Ivan Poturica
Kosta Pandurov
       
Pojedinačno:      
Srđan Prodanović   2.mesto Radojka Adamov
Ivan Poturica   1.mesto Radojka Adamov
       
Okružno takmičenje
Ekipno:      
Tamara Panić Ekipno 1.mesto Radojka Adamov
Vanja Poturica
Nađa Sabo
Srđan Prodanović
Tamara Kaluđerski
Marijana Dec
Ivan Poturica
Kosta Pandurov
       
Pojedinačno:      
Srđan Prodanović   3.mesto Radojka Adamov


INFORMATIKA I RAČUNARSTVO


Republičko takmičenje
       
Ljubomir Bajić 7-3 učešće Vladimir Stojšin
       

FIZIČKO VASPITANJE


       
Takmičenje u džudou - prvenstvo Vojvodine
     
Nemanja Rajković 6-3 1.mesto  
Lenka Stojanov 3-2 1.mesto  
Dušan Momirski 8-1 3.mesto  
       
Atletika - opštinsko takmičenje
Petra Dimitrijević 3-2 1.mesto

Nenad Milovančev

Mićo Zorić

David Kovačević 8-1 2.mesto
Maja Mandić 7-1 2.mesto
Dušan Momirski 8-1 3.mesto
       
Atletika - okružno takmičenje      
Petra Dimitrijević 3-2 1.mesto

Nenad Milovančev

Mićo Zorić
       
Mali fudbal devojčice - opštinsko takmičenje   
Ekipa:      
Nađa Uvalin 7-3 2.mesto Mićo Zorić
Daria Pragai 7-3
Nataša Popov 7-3
Nevena Antonin 7-1
Jovana Halas 7-1
Daria Nestorov 7-1
       
Plivanje - okružno takmičenje
     
Bogdan Kovačević 8-1 1.mesto  
Ognjen Kovačević 7-1 1.mesto  
Dunja Eremić 6-2 1.mesto  
Đorđe Čarnić 3-2 2.mesto  
       
Plivanje - republičko takmičenje      
Bogdan Kovačević 8-1 2.mesto  
       
Veslački ergonometri - pojedinačno      
Miloš Lavirac 6- 1.mesto

Mićo Zorić

Nenad Milovančev

Sara Prekajski 6- 3.mesto
Nevena Antonin 7-1 1.mesto

AuraKovač

7-1 2.mesto

Lav Adamov

8-2 1.mesto

Pavle Orsag

8-1 3.mesto
Anja Vaš 8-1 1.mesto
Rajko Jerković 5-1 2.mesto
       
Veslački ergonometri - ekipno
     
Ekipa:      
Petar Ćirić   1.mesto

Mićo Zorić

Nenad Milovančev
Mia Božić  
Teodora Nedin  
Anja Kuručev  
Milica Mijatov  
Jovana Dorožan  
Nemanja Adamov  
Vanja Kuručev  
       
KONKURSI

       
„Noć istraživača 2018“
Kviz „Tesla, čovek van vremena“-ekipno      
Ljubomir Bajić 7-3 1.mesto Biljana Tankosić
Anastasija Panić 8-3
Sara Živa 6-1
       
Humanitarno- sportska manifestacije “Trka za srećnije detinjstvo”
       
Petra Dimitrijević 3-2 1.mesto Mira Pilauer
Milan Bulić 5-3 2.mesto Jelena Radmanović Bojanić
Miloš Tabački 2-1 3.mesto Gordana Mićić
Ognjen Popov 3-4 3.mesto Danijela Popov
       
Likovno–literarni konkurs "Zdrava hrana"
Likovni radovi:      
Nela Cvetković 4-4 1.mesto

Aleksandra Radanović

Lazar Ristić 4-1 2.mesto

Ljiljana Krstić Jovanov

Nataša Kojčić 3-4 3.mesto Danijela Popov
Literarni radovi:      
Nemanja Đurđević 4-4 1.mesto

Aleksandra Radanović

Tamara Ćurčić 4-1 2.mesto

Ljiljana Krstić Jovanov

       
Likovno–literarni konkurs "Moji baba i deda"
 Likovni rad:      
Adrian Keleman 4-1 3.mesto

Ljiljana Krstić Jovanov

Literarni rad:
     
Jana Dragić 4-1 1.mesto

Ljiljana Krstić Jovanov

       

Likovni konkurs „Meni su moja bezbednost i zdravlje baš važni“

       
Ena Đuriček 4-3 pohvala Dragana Mršić
       
„Dani dečije poezije i proze“- Draginac 2018.
       
Nikola Sabo 4-4 pohvala Aleksandra Radanović
       

Literarno-likovni konkurs  povodom Dana škole „Škola kakvu sanjam“

Literarni radovi:      
Vuk Đukanović 6-2 1.mesto  
Milica Trifunjagić 5-2 2.mesto  
Sara Popović 5-2 2.mesto  
Filip Paripović 4-2 3.mesto  
Jovan Momirov 4-2 3.mesto  
Tamara Berkesel 4-4 3.mesto  
       
Likovni radovi:      
Dijana Gagić 7-1 1.mesto  
Katarina Brajević 8-3 2.mesto  
Andrej Antonović 7-3 2.mesto  
Nađa Zejak 8-2 3.mesto  
Marina Žeravica 7-3 3.mesto  
Nataša Popov 7-3 3.mesto  
       
Bedž škole - nagrađeni učenici      

Anastasija Rakić

1-1    
Marko Bjelica 1-1    
Dimitrije Maksimov 2-1    
Kalina Drakulić 2-1    
Maša Mihajlović 2-1    
Lena Katić 2-3    
Nikolina Praštalo 3-2    
Bojana Malić 3-3    
Jana Dragić 4-1    
Aleksandra Dimitrijević 4-2    
Anđela Praštalo 4-3    
Filip Lakićević 4-4    
       
ODELJENJE 2-1   Nagrada za kolekciju Gordana Mićić
ODELJENJE 3-4   Nagrada za 3D bedž Danijela Popov
 
Pesnička štafeta 2019.
       
Školsko takmičenje      
Vanja Miloš 3-2

odabrane pesme

za međuokružno

takmičenje

 
Sara Rašić 3-2  
Sergej Petković 3-3  
Vuk Simić 5-3  
Vuk Đukanović 6-2  
       
Međuokružno
Sergej Petković 3-3 1.mesto  
       
Vitezov festival
       
Angelina Mrkajić   nagrada  
Miljana Faranov   nagrada  
Ivan Matić   nagrada  
Anastazija Koncoš   nagrada   
Teodora Spasojević   nagrada   
Anja Lukin   nagrada   
Kalina Dujin   nagrada  
Marijana Knežević   nagrada  
Hana Nister   nagrada  
Sergej Petković   nagrada  
Luka Ivanović   nagrada  
       
Konkurs "Krv život znači"
       
Kaja Nović 4-1 nagrada Ljiljana Krstić Jovanov
       
Kviz "Hari Poter"
       
Ivona Risteski 6-2 1. nagrada  
       
Konkurs "Energija svuda oko nas"
       
Škola ekipno   1. nagrada  
Literarni konkurs:      
Nemanja Đurđević 4-4 1.nagrada Aleksandra Radanović
Mina Stanojev 8-1 2.nagrada Jelena Radmanović Bojanić
Iva Adžić 2-2 3.nagrada Gordana Lazić
Likovni konkurs:      
Dunja Droca 4-4 1.nagrada Aleksandra Radanović
       
Likovni konkurs HPTŠ "Uroš Predić"
       
Una Dimitrijević 8-1 pohvala Milica Nađalin
Tijana Šakić 8-2 pohvala Milica Nađalin
Nebojša Malenić 8-1 pohvala Milica Nađalin
       
Literarni konkurs "Šta volim u školi", OŠ "Žarko Zrenjanin"
       
Nađa Paripović 4-4 nagrada Aleksandra Radanović
Vuk Kondić 4-4 nagrada Aleksandra Radanović
       
Literarni konkurs "Zelene učionice"
       
Dunja Droca 4-4 pohvala Aleksandra Radanović
Nađa Paripović 4-4 pohvala Aleksandra Radanović 
       
       
 
       
       
       
       
       
       
       
       
 
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
 
       
       
       
       
 
       
       
       

 


 

 

Rezultati takmičenja naših učenika u prethodnim godinama:

Takmičenja učenika 2014-15.

Takmičenja učenika 2015-16.

Takmičenja učenika 2016-17.

Takmičenja učenika 2019-20

 

Uspehe naših učenika u školskoj   2019 / 2020.  godini možete pratiti u sledećoj tabeli:

 

 

 

TAKMIČENJA
       
Ime i prezime učenika Razred Osvojeno mesto Mentor
       

MATEMATIKA


Opštinsko takmičenje
 
 Andrej Krišan  4-1

 2.mesto

 Biljana Bosić
 Sergej Petković  4-3  3.mesto  Nadica Maksimović
 Tadija Popov  5-2  1.mesto  Andrea Stojić
 Jovan Momirov  5-2  3.mesto  Andrea Stojić
 Ena Jovanović  5-2  pohvala  Andrea Stojić
 Tamara Ćurčić  5-1  2.mesto  Vesna Jovanović
 Filip Zarubica  5-1  3.mesto  Vesna Jovanović
 Mihajlo Čolak  5-1  pohvala  Vesna Jovanović
 Nemanja Đurđević  5-4  pohvala  Vesna Jovanović
 Tamara Berkesel  5-4  pohvala  Vesna Jovanović
 Milica Trifunjagić  6-2  3.mesto  Vesna Jovanović
 Miloš Bulić  6-2  3.mesto  Vesna Jovanović
 Ana Kovačević  6-2  pohvala  Vesna Jovanović
 Anđelija Lakatuš  8-1  pohvala  Stevan Dudić
 Teodora Jovanović  8-2  pohvala  Stevan Dudić


SRPSKI JEZIK


       
 Opštinsko takmičenje
       
       
       
       
       
       
       
       

 FIZIKA


    Opštinsko takmičenje
 Miloš Bulić  6-1  3.mesto  Biljana Tankosić
 Aleksandar Dimitrijević   6-2  3.mesto  Biljana Tankosić
 Nikola Šesto   6-2  3.mesto   Biljana Tankosić 
 Iris Ungur  7-1  2.mesto  Biljana Tankosić 
 Nikola Todorović   7-1   2.mesto  Biljana Tankosić 
 Nevena Divjak  7-1   2.mesto  Biljana Tankosić 
 Anđelija Lakatuš  8-1  3.mesto  Biljana Tankosić 
 Predrag Gacin  8-2  pohvala  Biljana Tankosić 
       

ITALIJANSKI JEZIK


Opštinsko takmičenje

   
 Maja Mandić  8-1  3.mesto  Ivana Stankov
       

HEMIJA


Opštinsko takmičenje
 Vuk Đukanović  7-2  1.mesto  Aleksandar Rakita
 Tadeja Bjelanović  7-3  2.mesto  Aleksandar Rakita
 Slavko Ludoški  7-3  pohvala  Aleksandar Rakita 
 Ognjen Kovačević  8-1  1.mesto  Aleksandar Rakita 
 Andrej Antonović  8-3  pohvala  Aleksandar Rakita 
       
    

BIOLOGIJA


Opštinsko takmičenje
       
       


GEOGRAFIJA



Opštinsko takmičenje

       
       
       


ISTORIJA


 Opštinsko takmičenje
       
       
       

TEHNIKA I TEHNOLOGIJA


       
       
       
       
       
       

FIZIČKO VASPITANJE


 Atletika - opštinsko takmičenje   
 Ognjen Popov  4-4  1.mesto  
 Petra Dimitrijević  4-2  1.mesto  
 Maja Mandić  8-1  1.mesto  
 Atletika - okružno takmičenje   
 Ognjen Popov  4-4  1.mesto  
 Petra Dimitrijević  4-2  1.mesto  
 Maja Mandić  8-1  1.mesto  
       
 Košarka opštinsko takmičenje - ekipa:   
 Predrag Gacin  8-2  2.mesto           Nenad Milovančev         
 Sava Grujić  7-2
 Marko Miladinov  8-2
 Boris Popov  8-2
 Ivan Poturica  8-3
 Ognjen Gerbeš  8-1
 Filip Jokić  7-2
 Vuk Latinović  6-1
 Pavle Trifunjagić  8-2
       

Mali fudbal-devojčice OPŠTINSKO takmičenje - ekipa:


  

 Nataša Popov  8-3  1.mesto  Mićo Zorić
 Nađa Uvalin  8-3
 Daria Pragai  8-3
 Nevena Antonin  8-1
 Aura Kovač  8-1
 Jovana Halas  8-1
 Daria Nestorov  8-2
       
Mali fudbal-devojčice OKRUŽNO takmičenje - ekipa:
 Nataša Popov  8-3  1.mesto  Mićo Zorić
 Nađa Uvalin  8-3 
 Daria Pragai  8-3 
 Nevena Antonin  8-1
 Aura Kovač  8-1
  Jovana Halas  8-1
 Daria Nestorov  8-2
       

Mali fudbal - dečaci opštinsko takmičenje - ekipa:


 

 Bojan Tumo  8-3  2.mesto  Mićo Zorić
 Adrian Nađ  8-3
 Aleksa Marinkov  8-1
 Zvonimir Šimičić   8-1
 Sava Grujić  7-2
 Filip Jokić  7-2
 Luka Božić  7-2
 Mihajlo Mijatov  6-1
 Miloš Balaž  8-1
       
 Plivanje - okružno takmičenje   
 Đorđe Čarnić  4-2   1.mesto  
 Nemanje Todorović  1-1   2.mesto  
 Ognjen Kovačević  8-1   1.mesto  
       
       
KONKURSI

HUMANITARNA TRKA U AVIV PARKU
 Petra Dimitrijević  4-2  3.mesto  
 Rastko Adamov  4-2  3.mesto  
 Milan Bulić  4-3  3.mesto  
       
NOĆ ISTRAŽIVAČA
       
 Nikola Petković  6-3  pohvala  
 Odeljenje  1-1  učešće u radionicama  
 Odeljenje   5-1  učešće u radionicama  
       
LIKOVNI KONKURS "MOJI BABA I DEDA"
 Staša Ristović  3-3  3.nagrada  Jasmina Kerkez
       

LIKOVNI KONKURS "NACRTAJ, OBOJI I OSVOJI" - FORMA IDEALE


 

 Teodor Nedeljković  1-2  3.nagrada  Aleksandra Radanović
 Mateja Droca  1-2  4.nagrada  Aleksandra Radanović
 Lana Rašić  1-1  4.nagrada  Ljiljana Krstić Jovanov
       
LIKOVNI KONKURS "PRAVILANA ISHRANA-DOSTUPNA I PRISTUPAČNA SVIMA"
 Vasil Kojadinović  1-3  nagrada  Dragana Mršić
 Mateja Droca  1-2  nagrada  Aleksandra Radanović
 Sofija Šesto  4-4  nagrada  Jelena Savin
       
 LIKOVNO-LITERARNI KONKURS HPTŠ "UROŠ PREDIĆ"
       
 Dijana Gagić  8-1         Nagrada za kolekciju           Milica Nađalin         
 Nevena Antonin
 Ognjen Gerbeš 
 Maja Mandić 
 Anđelija Lakatuš 
 Nevena Kovač 
 Vanja Lipai 
 Iva Čalija 
 Jana Kesić 
    
 Marina Ćulibrk  8-2         Nagrada za kolekciju   Milica Nađalin 
 Sara Stevanović
 Jovana Soraić 
 Anđela Dimić 
 Predrag Gacin 
 Teodora Jovanović 
 Teodora Sabo 
       
"ŠKOLSKI ZELENI PRESS 2019." - CVIJIĆEVCI U AKCIJI, JER VOLIMO PRIRODU
       
 Školski zeleni novinari   6-3    Jelena Radmanović Bojanić
       
LIKOVNI KONKURS "SVETI SAVA U MOJOJ ŠKOLI"
       
 Igor Kuručev  2-3  pohvala  Ljiljana Kalember
       
LITERARNI KONKURS "SVETI SAVO SAVET TRAŽIM"
       
 Nađa Paripović  5-4  pohvala  Jelena Radmanović Bojanić
 Filip Paripović   5-4  pohvala   Jelena Radmanović Bojanić
       

 


 

 

Rezultati takmičenja naših učenika u prethodnim godinama:

Takmičenja učenika 2014-15.

Takmičenja učenika 2015-16.

Takmičenja učenika 2016-17.


Takmičenja učenika 2021-22

 

Uspehe naših učenika u školskoj   2021 / 2022.  godini možete pratiti u sledećoj tabeli:

 

 

 

TAKMIČENJA
       

Ime i prezime učenika

Razred Osvojeno mesto

Mentor

       

MATEMATIKA


Opštinsko takmičenje
 
Vasil Kojadinović  3-3 1.mesto Dragana Mršić
Andrija Stanić   3-3 2.mesto Dragana Mršić
Bogdan Udicki  4-1 pohvala Zdenka Vuković
Darija Gordić  4-3 pohvala Ljiljana Kalember 
Matej Krišan  4-3 pohvala Ljiljana Kalember
Maša Mihajlović  5-1 pohvala Stevan Dudić
Ognjen Vukobrat  7-2 3.mesto Otilia Buheker Ilić
       

Okružno takmičenje

 
Andrija Stanić 3-3 pohvaha Dragana Mršić
Vasil Kojadinović 3-3 pohvaha Dragana Mršić


SRPSKI JEZIK I KNJIŽEVNOST


       
 Opštinsko takmičenje
 
Iva Rikalo 5-2 1.mesto Tea Topić Laništanin
Maša Mihajlović 5-1 3.mesto Nina Čalija
Anja Radić 5-1 3.mesto Nina Čalija
Danka Eftimov 6-1 3.mesto Tea Topić Laništanin
Tamara Ćurčić 7-1 3.mesto Tea Topić Laništanin
Hana Vraneš 7-3 3.mesto Tea Topić Laništanin
       
Okružno takmičenje
       
Hana Vraneš 7-3 2.mesto Tea Topić Laništanin
Iva Rikalo 5-2 3.mesto Tea Topić Laništanin
Tamara Ćurčić 7-1 3.mesto Tea Topić Laništanin
       
Republičko takmičenje
       
Hana Vraneš 7-4 učešće Tea Topić Laništanin
       
Književna olimpijada - opštinsko takmičenje
       
Anđela Bogdanov 7-3 3.mesto Tea Topić Laništanin
       
Književna olimpijada - okružno takmičenje
       
Anđela Bogdanov 7-3 2.mesto Tea Topić Laništanin
       

 FIZIKA


    Opštinsko takmičenje

 
Tamara Berkesel  7-4 2.mesto Biljana Tankosić
Ena Đuriček   7-3 2.mesto  Biljana Tankosić
Tamara Ćurčić  7-1 2.mesto  Biljana Tankosić 
Branko Bjelica   7-2 3.mesto  Biljana Tankosić 
Sergej Petković   6-3 3.mesto  Biljana Tankosić 
Danka Eftimov   6-1 3.mesto  Biljana Tankosić 
       
Okružno takmičenje
       
Branko Bjelica 7-2 1.mesto Biljana Tankosić 
Tamara Ćurčić 7-1 2.mesto Biljana Tankosić 
Tamara Berkesel 7-4 3.mesto Biljana Tankosić 
Ena Đuriček 7-3 3.mesto Biljana Tankosić 
Danka Eftimov 6-1 3.mesto Biljana Tankosić 
Andrej Krišan 6-1 pohvala Biljana Tankosić 
Sergej Petković 6-3 pohvala  Biljana Tankosić  
       

ENGLESKI JEZIK


Opštinsko takmičenje

   
Mina Tajdić 8-1 2.mesto Sanja Stefanjesko
Ena Puškar 8-2 3.mesto Sanja Stefanjesko
Vuk Simić 8-3 3.mesto Sanja Stefanjesko
       
Okružno takmičenje
       
Ena Puškar 8-2 2.mesto Sanja Stefanjesko
Mina Tajdić 8-1 2.mesto Sanja Stefanjesko
Vuk Simić 8-3 3.masto Sanja Stefanjesko
       

HEMIJA


Opštinsko takmičenje

 
Tamara Berkesel  7-4 1.mesto Aleksandar Rakita
Branko Bjelica  7-2 1.mesto Biljana Tankosić
Tadija Popov  7-2 2.mesto  Biljana Tankosić
Nemanja Đurđević 7-4 2.mesto Aleksandar Rakita
Hana Vraneš 7-3 2.mesto Aleksandar Rakita
Jovan Momirov 7-2 2.mesto Biljana Tankosić
Filip Lakićević 7-4 2.mesto Aleksandar Rakita
Ognjen Vukobrat 7-2 3.mesto Biljana Tankosić
Filip Paripović 7-4 3.mesto Aleksandar Rakita
Milan Bulić 7-3 pohvala Aleksandar Rakita
Ena Jovanović 7-2 pohvala Biljana Tankosić
Ana Kovačević 8-2 2.mesto Aleksandar Rakita
       
Okružno takmičenje
       
Tadija Popov 7-2 1.mesto Biljana Tankosić
Branko Bjelica 7-2 2.mesto Biljana Tankosić
Jovan Momirov 7-2 3.mesto Biljana Tankosić
Ognjen Vukobrat 7-2 3.mesto Biljana Tankosić
Tamara Berkesel 7-4 1.mesto Aleksandar Rakita
Nemanja Đurđević 7-4 2.mesto Aleksandar Rakita
Hana Vraneš 7-3 2.mesto Aleksandar Rakita
Filip Lakićević 7-4 3.mesto Aleksandar Rakita
Filip Paripović 7-4 pohvala Aleksandar Rakita
       
Republičko takmičenje
       
Tamara Berkesel 7-4 2.mesto Aleksandar Rakita
       
Istraživački rad iz hemije - ekipa:      
Tamara Berkesel 7-4


Pohvala

 

Aleksandar Rakita
Hana Vraneš 7-3
Nemanja Đurđević 7-4
Filip Lakićević 7-4
Filip Paripović 7-4
    

BIOLOGIJA


Opštinsko takmičenje

 
       
Tamara Berkesel 7-4  1.mesto Snežana Ćurčić
Milica Trifunjagić 8-2 1.mesto Marija Markov
Ana Gvožđanov 5-3 2.mesto Snežana Ćurčić
Ena Đuriček 7-3 3.mesto Snežana Ćurčić
Jovan Momirov 7-2 3.mesto Snežana Ćurčić
       
Okružno takmičenje
       
Tamara Berkesel 7-4 1.mesto Snežana Ćurčić
Ena Đuriček 7-3 1.mesto Snežana Ćurčić
Milica Trifunjagić 8-2 1.mesto Marija Markov
Jovan Momirov 7-2 2.mesto Snežana Ćurčić
Lana Gvožđanov 5-3 3.mesto Snežana Ćurčić
       
Republičko takmičenje
       
Ena Đuriček 7-3 4.mesto Snežana Ćurčić
Tamara Berkesel 7-4 učešće Snežana Ćurčić
Jovan Momirov 7-2 učešće Snežana Ćurčić


GEOGRAFIJA



Opštinsko takmičenje

 
Tamara Panić 8-1 1.mesto Snežana Milinković
Nemanja Pavlišan 7-1 2.mesto Snežana Milinković
Nađa Paripović 7-4 2.mesto Snežana Milinković
Lazar Ristić 7-1 2.mesto Snežana Milinković
Ena Jovanović 7-2 3.mesto Snežana Milinković
Pavle Pujić 7-3 3.mesto Marijana Anđić
       
Okružno takmičenje
       
Nemanja Pavlišan 7-1 1.mesto Snežana Milinković
       
Republičko takmičenje
       
Nemanja Pavlišan 7-1 učešće Snežana Milinković


ISTORIJA


 Opštinsko takmičenje

 
Filip Lakićević 7-4 1.mesto Bojana Stojanović
Tadija Popov 7-2 2.mesto Bojana Stojanović
       
Okružno takmičenje
       
Filip Lakićević 7-4 3.mesto Bojana Stojanović
Tadija Popov 7-2 3.mesto Bojana Stojanović
       
Republičko takmičenje
       
Tadija Popov 7-2 3.mesto Bojana Stojanović
Filip Lakićević 7-4 učešće Bojana Stojanović


FIZIČKO VASPITANJE


 Gimnastika - opštinsko i okružnp  takmičenje   
Ksenija Brusin 7-1 3.mesto Mićo Zorić
       
Plivanje - opštinsko/okružno takmičenje
Đorđe Čarnić 6-2 1.mesto  
Nemanja Todorović 3-1 2.mesto  
       
Džudo - prvenstvo Vojvodine   
Lenka Stojanov  6-2  1.mesto  
       
Džudo - prvenstvo Srbije
   
Lenka Stojanov 6-2 1.mesto  
       
Atletika - opštinskio takmičenje      
Jelena Bubulj 4-3 4.mesto  
       
Trka za srećnije detinjstvo      
Ognjen Popov 6-4

1.mesto

 
Pavle Žikić 2-1 1.mesto  
Uroš Svitlica 2-4 2.mesto  
Sara Vlajkov  1-3 1.mesto  
Lara Vlajkov  1-3 1.mesto  
       
Zrenjaninski maraton      
Jana Jovišević  2-4  2.mesto  
       
Projekat -Fair play in fields of sport and society-međun.turnir u stonom tenisu
Marko Mihajlov 2-4 1.mesto  
       
Svetosavski turnir      
Marko Mihajlov 2-4 1.mesto  
       
Tekwondo prvenstvo Vojvodine 6-4 1.mesto  
       

SPORTSKA OLIMPIJADA ŠKOLSKE

OMLADINE VOJVODINE

     
       
Petra Dimitrijević - atletika 6-2 1.mesto  
Lenka Stojanov - džudo 6-2 1.mesto  
Đorđe Čarnić - plivanje 6-2 2.mesto  
       

Atletika - prvenstvo Srbije

     
       
Ognjen Popov 6-4 1.mesto  
       
KONKURSI

Međunarodno takmičenje Davorin Jenko-DUO "DI"-klavirski duo 
Milica Petrovački  4-2  1.mesto Muzička škola "Josif Marinković"
       
Mesec zdrave ishrane
Jana Jovišević-likovni rad 2-4  nagrada Jelena Savin
Аna Vujnov-literarni rad 4-3   nagrada Ljiljana Kalember
Lazar Raškov-likovni rad 4-3   nagrada Ljiljana Kalember
Muzafer Ćosović-likovni rad 3-1   nagrada Ljiljana Krstić Jovanov
       
Svetosavlje      
Igor Kuručev 4-3  pohvala  
       
Pesnička štafeta 2022.      
Danica Logić  1-2

plasman na završnu

svečanost    

 
Jovan Budurin  3-2  
Stefan Tatić  5-1  
Ena Đuričin  7-3  
       
    

 


 

 

Rezultati takmičenja naših učenika u prethodnim godinama:

Takmičenja učenika 2014-15.

Takmičenja učenika 2015-16.

Takmičenja učenika 2016-17.


Dečija nedelja 6-12.oktobar 2014.

 

Povodom obeležavanja Dečije nedelje 06-12.oktobra 2014.

 

Obaveštavaju se učenici i nastavnici

da će se u ponedeljak, 06.10.2014. godine,

od 12 do 13.15 časova,

u našoj školi (ispred biblioteke) organizovati

mini Sajam knjiga

pod nazivom „Knjiga za knjigu“.

Tom prilikom učenici 5-8. razreda moći će da

izlažu i razmenjuju knjige sa svojim drugarima.

 

 

Opširnije...

Dodatna, dopunska, sekcije...

 

 PREDMETNA NASTAVA

 

 

 

 

 

 

 

RAZREDNA NASTAVA

 

 

 

Raspored izborne nastave i obavezne slobodne aktivnosti

 

PREDMETNA NASTAVA

 

 

 

 


 


 

RAZREDNA NASTAVA

 

 

 

Potkategorije

 _________________________

 

     

        Portal za učenike i roditelje

 

      

       Mere zaštite zdravlja učenika 

 

 

    

 

 

        

      

 

    

 

    

Pretraži

Kontakt

7. jula 10                                        23101 Zrenjanin                                 tel: 023/561-773                              email: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

 

Copyright JC-Zrenjanin, 2013