Konkursi

Painting

Ostvareni rezultati na mnogobrojnim konkursima

Više...

 

Takmičenja

 

Ostvareni rezultati naših učenika na takmičenjimaViše...

 

Saveti

Toys

Saveti školskog pedagoga i psihologa

Više...

 

Biblioteka

 

Pogledajte aktuelnosti iz školske biblioteke

Više...

               

Ko je na vezi

Ko je na mreži: 14 gostiju i nema prijavljenih članova

Kalendar

January 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Nalazite se na:

Dobrodošli na sajt OŠ "Dr Jovan Cvijić"

Takmičenja učenika 2016-17.

 

Uspehe naših učenika u školskoj   2016 / 2017.  godini možete pratiti u sledećoj tabeli:

 Резултат слика за takmičenja transparent

 

 

Ime i prezime učenika Razred Osvojeno mesto Mentor
       

MATEMATIKA


Opštinsko takmičenje
 
 Mina Tajdić  3-1  2. mesto  Zdenka Vuković
 Vuk Tankosić  3-1  2. mesto  Zdenka Vuković
 Miloš Bulić  3-1  3. mesto  Zdenka Vuković
 Filip Bursać  3-1  3. mesto  Zdenka Vuković
 Iris Ungur  4-1  3. mesto  Gordana Mićić
 Predrag Gacin  5-2  2. mesto  Stevan Dudić
 Ognjen Gerbeš  5-1  3. mesto  Stevan Dudić
 Ljubomir Bajić  5-3  3. mesto  Ivana Mirazović
 Teodora Jovanović  5-2  3. mesto  Stevan Dudić
 Marko Miladinov  5-2  3. mesto  Stevan Dudić
 Anđelija Lakatuš  5-1  pohvala  Stevan Dudić
 Bogdan Kovačević  6-1  3. mesto  Vesna Jovanović
 Rastko Popović  6-2  3. mesto  Vesna Jovanović
 Milan Daljević  7-2  pohvala  Vesna Jovanović
       
    Okružno takmičenje
 
Iris Ungur 4-1 2. mesto Gordana Mićić
Lubomir Bajić 5-3 2. mesto Ivana Mirazović
Teodora Jovanović 5-2 3. mesto Stevan Dudić
Anđelija Lakatuš 5-1 3. mesto Stevan Dudić
Ognjen Gerbeš 5-1 pohvala Stevan Dudić
Bogdan Kovačević 6-1 pohvala Vesna Jovanović
Milan Daljević 7-2 pohvala Vesna Jovanović
       

 FIZIKA


    Opštinsko takmičenje
       
 Rastko Popović 6-3  2. mesto  Biljana Tankosić
 Filip Onč 6-3  3. mesto  Biljana Tankosić
 Slobodan Ludoški 7-2  pohvala  Biljana Tankosić
 Stefan Onč 7-2  pohvala  Biljana Tankosić
 Andrija Banjanin 7-2  pohvala  Biljana Tankosić
 Nemanja Divjak 8-1  1. mesto  Biljana Tankosić
       
Okružno takmičenje
       
Filip Onč 6-3 pohvala  Biljana Tankosić
Rastko Popović 6-3 pohvala  Biljana Tankosić
       
       

ENGLESKI JEZIK



    Okružno takmičenje
       
Katarina Dimić 8-3 2. mesto Danica Pavlović
Anja Ševo 8-2 3. mesto Danica Pavlović
    

BIOLOGIJA


Opštinsko takmičenje
       
Jovana Halas 5-1 1.mesto Snežana Ćurčić
Jovana Soraić 5-2 1.mesto Snežana Ćurčić
Maša Nikić 5-2 2.mesto Snežana Ćurčić
Milica Tadić 5-3 2.mesto Snežana Ćurčić
Sara Veselinović 7-1 2.mesto Marija Markov
Tijana Eminovski 7-1 2.mesto Marija Markov
       
Okružno takmičenje
       
Jovana Soraić 5-2 1. mesto Snežana Ćurčić
Milica Tadić 5-3 2. mesto Snežana Ćurčić
Jovana Halas 5-1 3. mesto Snežana Ćurčić
Tijana Eminovski 7-1 1. mesto Marija Markov
Sara Veselinović 7-1 1. mesto Marija Markov
       
       
Republičko takmičenje
       
Tijana Eminovski 7-1 1.mesto Marija Markov


GEOGRAFIJA



Opštinsko takmičenje


Aleksa Mitrović 7-1 2.mesto Snežana Đokić
Lola Nović 7-1 3.mesto Snežana Đokić
Nikola Branković 8-1 1.mesto Snežana Đokić
Teodora Korolija 8-3 3.mesto Snežana Đokić
       
    Okružno takmičenje
       
Aleksa Mitrović 7-1 2.mesto Snežana Đokić
Nikola Branković 8-1 2.mesto Snežana Đokić
    

ISTORIJA


 Opštinsko takmičenje
       
Bogdan Kovačević 6-1 1.mesto Bojana Stojanović
       
    Okružno takmičenje
       
 Bogdan Kovačević  6-1  1.mesto  Bojana Stojanović
       

TEHNIČKO I INFORMATIČKO OBRAZOVANJE


Jovana Halas 5-1 1.mesto Jovan Popović
       

ŠTA ZNAŠ O SAOBRAĆAJU


Opštinsko takmičenje

Pojedinačno:      
Ivan Poturica  5-3 2. mesto Radojka Adamov
Slobodan Ludoški  7-2 3. mesto Radojka Adamov
       
Ekipno:    3. mesto
   
Radojka Adamov   
Ljubica Ćuluman 7-2
Olga Dragaš 6-2
Slobodan Ludoški 7-2
Andrej Golić 8-2
       
Okružno takmičenje
Ekipno:      
Ivan Poturica 5-3 1. mesto Radojka Adamov  
Maša Nikić 5-2 Radojka Adamov  
       

FIZIČKO VASPITANJE


PLIVANJE
OKRUŽNO    
Bogdan Kovačević 6-1 1. mesto  N. Milovančev, M. Zorić
Ognjen Kovačević 5-1 1. mesto  N. Milovančev, M. Zorić
Vukašin Tolmač 8-3 2. mesto  N. Milovančev, M. Zorić
       
REPUBLIČKO      
Bogdan Kovačević 6-1 3. mesto  N. Milovančev, M. Zorić
Vukašin Tolmač 8-3 10. mesto  N. Milovančev, M. Zorić
       
   ATLETIKA
OKRUŽNO TAKMIČENJE
       
300m - dečaci      
David Kovačević 6-1 3. mesto  N. Milovančev, M. Zorić
600m - devojčice      
Emina Mijatov 6-1 2. mesto  N. Milovančev, M. Zorić
Skok u vis - devojčice      
Elena Ševo 6-2 2. mesto  N. Milovančev, M. Zorić
Skok u dalj - devojčice      
Maja Mandić 5-1 1. mesto  N. Milovančev, M. Zorić
100m - dečaci      
Marko Antonović 8-1 3. mesto  N. Milovančev, M. Zorić
Skok u dalj - dečaci      
Vitomir Vasić 8-2 1. mesto  N. Milovančev, M. Zorić
Bacanje kugle - dečaci      
Luka Kandić 7-3 2. mesto  N. Milovančev, M. Zorić
300m - devojčice      
Katarina Knežević   1. mesto  N. Milovančev, M. Zorić
Štafeta 4 x 100m - devojčice      
Ekipno   2. mesto  N. Milovančev, M. Zorić
       
MEĐUOKRUŽNO TAKMIČENJE      
Maja Mandić 5-1 1. mesto N. Milovančev, M. Zorić
Vitomir Vasić 8-2 1. mesto N. Milovančev, M. Zorić
Katarina Knežević 7-3 3. mesto N. Milovančev, M. Zorić
       
REPUBLIČKO  TAKMIČENJE      
Maja Mandić 5-1 1. mesto N. Milovančev, M. Zorić
Vitomir Vasić 8-2 1. mesto N. Milovančev, M. Zorić
       
KONKURSI

Projekat:“Partnerstvo za promicanje zelene energije u ruralnom području rumunsko-srpske prekogranične regije„

 Organizatori: Lokalna samouprava Žitište i Politehnički univerzitet u Temišvaru


       
Nikola Stojanović 8-1 posebna nagrada Biljana Tankosić
Dušan Kuzmanov 8-1 posebna nagrada Biljana Tankosić
       
       

Humanitarno-rekreativna akcija „Trka za srećnije detinjstvo“

Organizator: Crveni krst, Zrenjanin


       
 Petra Dimitrijević  1-2  3. mesto  
 Milan Bulić  2-3  2. mesto  
 Aleksandar Dimitrijević  3-2  2. mesto  
 Mihajlo Mijatov  3-1  3. mesto  
 Maja Mandić  5-1  2. mesto  
       
       

LIKOVNI KONKURS

Organizator: Crveni krst, Zrenjanin


       
Slavko Ludoški 4-3 nagrada  
       
       

LIKOVNO-LITERARNI KONKURS

Organizator: Zavod za javno zdravlje


       
Nevena Stojanović 3-3 1. mesto  
Mihajlo Kovačević 3-3 2. mesto  
Dunja Droca 2-4 3. mesto  
       

LIKOVNI KONKURS „TEKSTURA I STRUKTURA ZEMLJIŠTA

Organizator: OŠ "Dr Jovan Cvijić", Zrenjanin


       
RANG UČENICI 1-4. RAZREDA      
Milan Prvin 4-2 1. nagrada Gordana Lazić
Filip Crnovršanin 4-1 1. nagrada Gordana Mićić
Grupni rad 2-2 1. nagrada Nataša Knežević
Milan Bulić 2-3 2. nagrada Dragana Mršić
Miloš Radičev 4-1 2. nagrada Gordana Mićić
Anja Kostadinovski 4-2 2. nagrada Gordana Lazić
Marko Gligorin 4-1 3. nagrada Gordana Mićić
Anastazija Konček 2-3 3. nagrada Dragana Mršić
Minja Prelević 2-1 3. nagrada Ljiljana Krstić Jovanov
Andrej Krišan 1-1     pohvala  
       
Posebna nagrada za fotografiju 2-4   Aleksandra Radanović
Nagrada za kolekciju 1-4. razred  

Nataši Knežević

Gordani Mićić

Aleksandri Radanović

Dragani Mršić

Ljiljani Krstić Jovanov

Gordani Lazić

 

 

 

 

 

 

       
       
RANG UČENICI 5-8. RAZREDA      
Ivana Vukas 7-2 1. nagrada Milica Nađalin
Jelena Marinkov 7-2 1. nagrada Milica Nađalin
Milica Aćimović 8-1 1. nagrada Milica Nađalin
Dragana Lovrenčić 7-1 2. nagrada Milica Nađalin
Anastasija Panić 6-3 2. nagrada Milica Nađalin
Jovana Soraić 5-2 2. nagrada Milica Nađalin
Miloš Dajković 6-2 3. nagrada Milica Nađalin
Tatjana Farkaš 6-1 3. nagrada Milica Nađalin
Obrad Aćimović 6-2 3. nagrada Milica Nađalin
       
Nagrada za kolekciju 5-8. razred    Milica Nađalin  
       
       

LITERARNI KONKURS  „RAZLIČITI PREDELI-RAZLIČITI LJUDI“

Organizator: OŠ "Dr Jovan Cvijić", Zrenjanin


       
Tara Bundalo 6-2   Jelena Radmanović
Katarina Dimić 8-3   Nina Čalija
       
       

PROJEKAT  „ENERGIJA SVUDA OKO NAS 2016.“ 

Organizator CNTI, Novi Sad

       
Modeli i makete      
Vuk Sinđić 3-3 2.mesto Ljiljana Kalember
Literarni rad      
Mina Stanojev 6-1 2.mesto Ljiljana Krstić Jovanov
Dunja Stanojev 2-1 3.mesto Ljiljana Krstić Jovanov
       
       
       

 


 

 

Rezultati takmičenja naših učenika u prethodnim godinama:

Takmičenja učenika 2014-15.

Takmičenja učenika 2015-16.

 _________________________

 

     

        Portal za učenike i roditelje

 

      

       Mere zaštite zdravlja učenika 

 

 

    

 

 

        

      

 

    

 

    

Pretraži

Kontakt

7. jula 10                                        23101 Zrenjanin                                 tel: 023/561-773                              email: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

 

Copyright JC-Zrenjanin, 2013