Konkursi

Painting

Ostvareni rezultati na mnogobrojnim konkursima

Više...

 

Takmičenja

 

Ostvareni rezultati naših učenika na takmičenjimaViše...

 

Saveti

Toys

Saveti školskog pedagoga i psihologa

Više...

 

Biblioteka

 

Pogledajte aktuelnosti iz školske biblioteke

Više...

               

Ko je na vezi

Ko je na mreži: 10 gostiju i nema prijavljenih članova

Kalendar

January 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Nalazite se na:

Dobrodošli na sajt OŠ "Dr Jovan Cvijić"

Takmičenje učenika 2015-16.

 

Uspehe naših učenika u školskoj 2015 / 2016. godini možete pratiti u sledećoj tabeli:

 

 

Ime i prezime učenika Razred Osvojeno mesto Mentor
       

SRPSKI JEZIK


OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Rastko Popović  5-2 3. mesto Jelena Radmanović
Vuk Prica  5-2 3. mesto Jelena Radmanović
Nikola Stojanović  7-1 2. mesto Danijela Đorđević
       
OKRUŽNO TAKMIČENJE
       
Ana Filipov  8-1 2. mesto Nina Čalija
       
KNJIŽEVNA OLIMPIJADA - OPŠTINSKO
       
Aleksandra Stefanjesku  7-2 2. mesto Nina Čalija
Teodora Branković  8-3 2. mesto Nina Čalija
Jovana Mijatović  8-2 3. mesto Nina Čalija
Teodora Gerbeš  7-2 3. mesto Nina Čalija
       
KNJIŽEVNA OLIMPIJADA - OKRUŽNO
       
Teodora Gerbeš  7-2 2. mesto Nina Čalija
       

MATEMATIKA


OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
 Isidora Zvekić  3-1 2. mesto  Gordana Mićić
 Ognjen Đorđić  3-1 2. mesto  Gordana Mićić
 Adrian Marton  3-1 3. mesto  Gordana Mićić
 Iris Ungur  3-1 pohvala  Gordana Mićić
 Danica Kočalka  3-2 pohvala  Gordana Lazić
 Ognjen Kovačević  4-1 2. mesto  Nadica Maksimović
 Ljubomir Bajić  4-3 2. mesto  Biljana Bosić
 Milica Tadić  4-3 2. mesto  Biljana Bosić
 Ognjen Gerbeš  4-1 3. mesto  Nadica Maksimović
 Predrag Gacin  4-2 2. mesto  Mira Pilauer
 Anđelija Lakatuš  4-1 2. mesto  Nadica Maksimović
 Dijana Gagić  4-1 plasman  Nadica Maksimović
 Teodora Sabo  4-2 plasman  Mira Pilauer
 Anđela Dimić  4-2 plasman  Mira Pilauer
 Zoran Kresić  4-2 3. mesto  Mira Pilauer
 Marko Miladinov  4-2 3. mesto  Mira Pilauer
 Bogdan Kovačević  5-1 2. mesto  Vesna Jovanović
 Rastko Popović  5-2 3. mesto  Vesna Jovanović
 Milan Daljević  6-2 1. mesto  Vesna Jovanović
 Aleksandar Gađanski  6-1 1. mesto  Vesna Jovanović
 Branko Isakov  6-1 2. mesto  Vesna Jovanović
 Marko Đurić  7-3 2. mesto  Milana Nikolin
       
OKRUŽNO TAKMIČENJE
       
Ljubomir Bajić  4-3 3. mesto Biljana Bosić
Anđelija Lakatuš  4-1 pohvala Nadica Maksimović
Kovačević Ognjen  4-1 pohvala Nadica Maksimović
Branko Isakov  6-1 2. mesto Vesna Jovanović
Aleksandar Gađanski  6-1 2. mesto Vesna Jovanović
Milan Daljević  6-2 2. mesto Vesna Jovanović
       
MATEMATIČKO TAKMIČENJE "MISLIŠA"
       
Slavko Ludoški 3-3 3. mesto  Jasmina Kerkez
Miloš Bulić 2-1 pohvala  Zdenka Vuković
Luka Salma 2-3 pohvala  Ljiljana Kalember
Rastko Dujin 3-3 pohvala  Jasmina Kerkez
Ognjen Kovačević 4-1 pohvala  Nadica Maksimović
Maša Nikićč 4-2 pohvala  Mira Pilauer
Teodora Sabo 4-2 pohvala  Mira Pilauer
       

ISTORIJA


    OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Bogdan Kovačević  5-1 2. mesto  Bojana Stojanović
Nebojša Malenić  5-1 3. mesto  Bojana Stojanović
Tijana Eminovski  6-1 2. mesto  Bojana Stojanović
       
 

GEOGRAFIJA


    OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
 Nikola Branković  7-1 2. mesto Snežana Đokić
 Nikita Jarić  8-1 2. mesto Snežana Đokić
       
OKRUŽNO TAKMIČENJE
       
 Nikita Jarić  8-1 1. mesto Snežana Đokić
       

BIOLOGIJA


OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Đorđe Stanojević  5-1 3. mesto  Snežana Ćurčić
Nikola Stojanović  7-1 3. mesto  Snežana Ćurčić
Pavle Baračkov  7-1 3. mesto  Snežana Ćurčić
       
OKRUŽNO TAKMIČENJE
       
Đorđe Stanojević 5-1 2. mesto Snežana Ćurčić
Filip Onč   2. mesto Snežana Ćurčić
Ana Popov   3. mesto Snežana Ćurčić
Nikola Stojanović 7-1 1. mesto Snežana Ćurčić
Teodora Gerbeš 7-2 2. mesto Snežana Ćurčić 
Nikolina Baždar   2. mesto Snežana Ćurčić
Pavle Baračkov 7-1 2. mesto Snežana Ćurčić
       

FIZIKA


OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Ana Filipov  8-1 1. mesto  Biljana Tankosić
Slobodan Ludoški  6-2 2. mesto  Biljana Tankosić
Aleksandar Gađanski  6-1 2. mesto  Biljana Tankosić
Milan Daljević  6-2 3. mesto  Biljana Tankosić
Stefan Onč  6-2 3. mesto  Biljana Tankosić
Nemanja Divjak  7-1 3. mesto  Biljana Tankosić
Minja Tuba  7-2 pohvala  Biljana Tankosić
       
OKRUŽNO TAKMIČENJE
       
Milan Daljević 6-2 2. mesto Biljana Tankosić
Aleksandar Gađanski 6-1 3. mesto Biljana Tankosić
Slobodan Ludoški 6-2 3. mesto Biljana Tankosić
Nemanja Divjak 7-1 1. mesto Biljana Tankosić
Ana Filipov 8-1 3. mesto Biljana Tankosić
       
       
       

HEMIJA


    OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Strahinja Padejski 7-2 1. mesto  Biljana Tankosić
Mateja Dajković 7-3 2. mesto  Aleksandar Rakita
       
OKRUŽNO TAKMIČENJE
       
Mateja Dajković 7-3 2. mesto Aleksandar Rakita
       

TEHNIČKO I INFORMATIČKO OBRAZOVANJE - SAOBRAĆAJ


  OPŠTINSKO TAKMIČENJE
Ekipno      
Nikola Kovačević 8-3 2. mesto  
Nevena Solarov 6-3  
Slobodan Ludoški 6-2  
Ljubica Ćuluman 6-2  
Nemanja Janjić 5-2  
Jelena Rakić 5-2  
Veljko Božović 5-2  
Nevana Markovski 5-2  
       
Pojedinačno      
 Nikola Kovačević 8-3 2. mesto  
 

FIZIČKO VASPITANJE


ODBOJKA OPŠTISKO - DEVOJČICE   
Ekipa:      
Jovana Gužvić 8-3  2. mesto          Zorić Mićo
          
Tatjana Savić 8-3
Dijana Berar 8-2
Dunja Dragić 8-2
Nevena Savović 8-2
Aleksandra Jovetić 7-2
Aleksandra Stefanjesku 7-2
Maja Marković 7-1
Nikolina Šljapić 7-1
Anastasija Lukić 7-1
     

PLIVANJE  OKRUŽNO - DEČACI

       
Ognjen Kovačević 4-1 1. mesto Kategorija I-IV raz.
Bogdan Kovačević 5-1 1. mesto Kategorija V-VIII raz.
Filip Radišić 8-3 1. mesto Kategorija VII-VIII raz.
Vukašin Tolmač 7-3 2. mesto Kategorija VII-VIII raz.
       
DŽUDO   
       
Nemanja Rajković 3-3 1. mesto  
       
ATLETIKA - OPŠTINSKO TAKMIČENJE - EKIPNO DEČACI
Ekipa:      
Vladimir Cucić 8-1 1. mesto  
Marko Matić 8-1  
Luka Cvetićanin 7-2  
Luka Vekić 8-1  
Zoran Šerban 8-3  
Vitomir Vasić 7-2  
Filip Radišić 8-3  
Damir Filipović 8-3  
       
Štafeta 4 x 100m      
Ekipa:      
Vladimir Cucić 8-1 1. mesto  
Vitomir Vasić 7-2  
Filip Radišić 8-3  
Damir Filipović 8-3  
       
ATLETIKA- OPŠTINSKO TAKMIČENJE - POJEDINAČNO DEČACI
       
Trčanje na 100m
Vladimir Cucić 8-1 1. mesto  
Trčanje na 300m      
Marko Matić 8-1 2. mesto  
Trčanje na 800m      
Luka Cvetićanin 7-2 2. mesto  
Skok u vis      
Zoran Šerban 8-3 2. mesto  
Skok u dalj      
Vitomir Vasić 7-2 1. mesto  
Bacanje kugle      
Luka Vekić 8-1 1. mesto  
       
ATLETIKA - OKRUŽNO TAKMIČENJE - EKIPNO DEČACI
       
Ekipa:      
Vladimir Cucić 8-1 1. mesto  
Marko Matić 8-1  
Luka Cvetićanin 7-2  
Luka Vekić 8-1  
Zoran Šerban 8-3  
Vitomir Vasić 7-2  
Filip Radišić 8-3  
Damir Filipović 8-3  
       
Štafeta 4 x 100m      
Ekipa:      
Vladimir Cucić 8-1 1. mesto  
Vitomir Vasić 7-2  
Filip Radišić 8-3  
Damir Filipović 8-3  
       
ATLETIKA - OKRUŽNO TAKMIČENJE - POJEDINAČNO DEČACI
       
Trčanje na 100m      
Vladimir Cucić 8-1  2. mesto  
Trčanje na 300m      
Marko Matić 8-1  2. mesto  
Skok u dalj      
Vitomir Vasić 7-2  1. mesto  
       
ATLETIKA - REPUBLIČKO TAKMIČENJE - POJEDINAČNO DEČACI
Skok u dalj      
Vitomir Vasić 7-1 1. mesto  
       
ATLETIKA - OPŠTINSKO TAKMIČENJE - EKIPNO DEVOJČICE
       

Ekipa:

     
Tatjana Savić 8-3 2. mesto  
Jovan Mijatović 8-2  
Bojana Škundrić 7-2  
Aleksandra Stefanjesku 7-2  
Maja Mandić 4-1  
Jovana Gužvić 8-3  
Milana Šujica 8-1  
Miljana Radojčić 8-1  
Aleksandra Jovetić 7-2  
       
Štafeta 4 x 100m      
Ekipa:      
Miljana Radojčić 8-1 2. mesto  
Milana Šujica 8-1  
Aleksandra Jovetić 7-2  
Jovana Mijatović 8-2  
       
ATLETIKA - OPŠTINSKO TAKMIČENJE - POJEDINAČNO DEVOJČICE
       
Trčanje na 600m      
Bojana Škundrić 7-2 3. mesto  
Skok u dalj      
Maja Mandić 4-1 3. mesto  
       
ATLETIKA - OKRUŽNO TAKMIČENJE - EKIPNO DEVOJČICE
       
Ekipa:      
Tatjana Savić 8-3 3. mesto  
Jovan Mijatović 8-2  
Bojana Škundrić 7-2  
Aleksandra Stefanjesku 7-2  
Maja Mandić 4-1  
Jovana Gužvić 8-3  
Milana Šujica 8-1  
Miljana Radojčić 8-1  
Aleksandra Jovetić 7-2  
       
Štafeta 4 x 100m      
Ekipa:      
Miljana Radojčić 8-1 2. mesto  
Milana Šujica 8-1  
Aleksandra Jovetić 7-2  
Jovana Mijatović 8-2  
       
ATLETIKA - OKRUŽNO TAKMIČENJE - POJEDINAČNO DEVOJČICE
       
Skok u dalj      
Maja Mandić
4-1 3. mesto  
       
KONKURSI
       

LIKOVNI KONKURS


DOĐOSMO BLIŽE VELIKOM SUNCU
Jovan Komarica - Grupni rad 1-2 1. mesto  Nataša Knežević
Mihajlo Janković 1-2 1. mesto  Nataša Knežević
Danilo Reljin 1-2 1. mesto  Nataša Knežević
Aleksandar Šimičić 1-2 1. mesto  Nataša Knežević
Tamara Berkesel 1-4 3. mesto  Aleksandra Radanović
Milan Andrić 1-4 3. mesto  Aleksandra Radanović
Elena Marjanski 1-4 3. mesto  Aleksandra Radanović
Matija Milović 1-4 3. mesto  Aleksandra Radanović
       
Kategorija V i VI razred      
Tara Tišma 6-1 1. mesto  Milica Nađalin
Jovana Stojković 6-2 2. mesto  Milica Nađalin
Luka Radin 5-2 3. mesto  Milica Nađalin
Kategorija VII i VIII razred      
Maja Marković 7-1 1. mesto  Milica Nađalin
Stefan Seleštei 7-2 2. mesto  Milica Nađalin
Una Kolarov 7-1 3. mesto  Milica Nađalin
       
ENERGIJA SVUDA OKO NAS
Bogdan Kovačević 5-1 1. mesto  
Ivan Gaćinović 5-1 2. mesto  
Jovan Gaćinović 3-2 2. mesto  
Mia Popov 2-3 3. mesto  
       
    PISMO VOJNIKU
Anja Kostadinovski  3-2 1. mesto   Gordana Lazić
Dario Bulik  4-2 2. mesto  Mira Pilauer
Mina Tajdić  2-1 3. mesto  Zdenka Vuković
       
VOJNIK VOJSKE SRBIJE
Ilija Svilar 3-2 1. mesto Gordana Lazić
       
MANIFESTACIJE
       
NOĆ ISTRAŽIVAČA
       
Tijana Eminovski 6-1 2. mesto - ekipno  
Nemanja Divjak 7-1 2. mesto - ekipno  
Anja Đorđić 8-2 2. mesto - ekipno  
       
    PESNIČKA ŠTAFETA
       
 Slobodan Ludoški 6-2 3. mesto  
       

 _________________________

 

     

        Portal za učenike i roditelje

 

      

       Mere zaštite zdravlja učenika 

 

 

    

 

 

        

      

 

    

 

    

Pretraži

Kontakt

7. jula 10                                        23101 Zrenjanin                                 tel: 023/561-773                              email: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

 

Copyright JC-Zrenjanin, 2013