Konkursi

Painting

Ostvareni rezultati na mnogobrojnim konkursima

Više...

 

Takmičenja

 

Ostvareni rezultati naših učenika na takmičenjimaViše...

 

Saveti

Toys

Saveti školskog pedagoga i psihologa

Više...

 

Biblioteka

 

Pogledajte aktuelnosti iz školske biblioteke

Više...

Ko je na vezi

Ko je na mreži: 66 gostiju i nema prijavljenih članova

Kalendar

November 2017
Mo Tu We Th Fr Sa Su
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Nalazite se na:

Dobrodošli na sajt OŠ "Dr Jovan Cvijić"

Takmičenje učenika 2014-15.

 

Uspehe naših učenika u školskoj 2014 / 2015. godini možete pratiti u sledećoj tabeli:

 

 

 

 FIZIKA


OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Ime i prezime učenika Razred Osvojeno mesto Mentor
       
Dunja Stojanov 8-2   2. nagrada  Biljana Tankosić
Nemanja Divjak 6-1 plasman na okružno  Biljana Tankosić
Marina Kačar 6-2 plasman na okružno  Biljana Tankosić
Tomislav Gregović 7-3 plasman na okružno  Biljana Tankosić
       
OKRUŽNO TAKMIČENJE
       
Dunja Stojanov 8-2 1. nagrada  Biljana Tankosić
Nemanja Divjak 6-1 pohvala  Biljana Tankosić
Marina Kačar 6-2 pohvala  Biljana Tankosić
       

SRPSKI JEZIK


OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
 Aleksandar Gađanski 5-1 2. mesto  Jelena Radmanović
 Ana Filipov 7-1 2. mesto  Nina Čalija
 Nikola Stojanović 6-1 3. mesto  Danijela Đorđević
       
OKRUŽNO TAKMIČENJE
       
Aleksandar Gađanski 5-1 2. mesto Jelena Radmanović
Ana Filipov 7-1 1. mesto Nina Čalija
       
       
KNJIŽEVNA OLIMPIJADA
       
Dajana Savić 8-2 2. mesto  Jelena Radmanović
Ena Munjas 8-1 3. mesto  Jelena Radmanović
       

MATEMATIKA


OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Nebojša Malenić 4-1 2. mesto  Ljiljana Krstić Jovanov
Rastko Popović 4-3 2. mesto  Nataša Knežević
Branko Isakov 5-1 2. mesto  Vesna Jovanović
Strahinja Padejski 6-2 3. mesto  Milana Nikolin
Ana Filipov 7-1 2. mesto  Ilonka Žeravica
Dunja Stojanov 8-2 2. mesto  Vesna Jovanović
       
OKRUŽNO TAKMIČENJE
       
Rastko Popović 4-3 2. mesto Nataša Knežević
Nebojša Malenić 4-1 3. mesto Ljiljana Krstić Jovanov
Branko Isakov 5-1 1. mesto Vesna Jovanović
Strahinja Padejski 6-2 3. mesto Milana Nikolin
Dunja Stojanov 8-2 2. mesto Vesna Jovanović
       

ENGLESKI JEZIK


OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Dunja Stojanov 8-2 2. mesto  Maja Petkanić
Stefan Opruc 8-2 3. mesto  Maja Petkanić
Miroslav Nataroš 8-3 3. mesto  Maja Petkanić
Žarko Mažić 8-2 3. mesto  Maja Petkanić
Mateja Paskaš 8-2 3. mesto  Maja Petkanić
       

ISTORIJA


    OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Mila Bibin 6-1 1. mesto  Bojana Stojanović
Ana Filipov 7-1 1. mesto  Bojana Stojanović
       
OKRUŽNO TAKMIČENJE
       
Mila Bibin 6-1 3. mesto Bojana Stojanović
Ana Filipov 7-1 2. mesto Bojana Stojanović
       

BIOLOGIJA


    OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Aleksa Mitrović 5-1 1. mesto Snežana Ćurčić
Ivan Zvekić 5-1 1. mesto Snežana Ćurčić
Tijana Eminovski 5-1 1. mesto Snežana Ćurčić
Jovana Stošić 5-1 2. mesto Snežana Ćurčić
Anja Popov 7-2 2. mesto Snežana Ćurčić
Jovana Mijatović 7-2 2. mesto Snežana Ćurčić
Ema Švenderman 7-1 3. mesto Snežana Ćurčić
       
OKRUŽNO TAKMIČENJE
       
Jovana Stošić 5-1 1. mesto Snežana Ćurčić
Ivan Zvekić 5-1 2. mesto Snežana Ćurčić
Tijana Eminovski 5-1 3. mesto Snežana Ćurčić
Anja Popov 7-2 2. mesto Snežana Ćurčić
Jovana Mijatović 7-2 3. mesto Snežana Ćurčić
       

    GEOGRAFIJA


    OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Nikita Jarić 7-1 1. mesto Snežana Đokić
Anamarija Ševo 7-1 3. mesto Snežana Đokić
Milica Radovanović 8-2 2. mesto Snežana Đokić
Jelena Rockov 8-2 3. mesto Snežana Đokić
       
OKRUŽNO TAKMIČENJE
       
Nikita Jarić 7-1 2. mesto Snežana Đokić
Milica Radovanović 8-2 3. mesto Snežana Đokić
       

HEMIJA


    OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Anja Đorđić 7-2 2. mesto Olivera Backović
Nikola Kovačević 7-3 3. mesto Olivera Backović
       
 

FIZIČKO VASPITANJE


 OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
KOŠARKA   2. mesto  
       
Ekipa: 8-1 David Avramov  Nenad Milovančev  
8-1 Dejan Belić
8-1 Mihajlo Bajat
8-1 Marko Markov
8-1 Denis Petrović
8-1 Aleksandar Kiš
8-1 Nikola Raškov
8-2 Miloš Kljajić
8-2 Mateja Paskaš
8-3 Mario Kutlača
8-3 Stefan Mata Dan
8-3 Andrej Nikolić
7-3 Tomislav Gregović
7-1 Marko Matić
     
 GIMNASTIKA      
Ekipno      Mićo Zorić
Devojčice 1-4. razreda   3. mesto

Popov Nataša

3-3  
Baždar Marina 4-2  
Arpamonov Nastasija 4-3  
Trifunjagić Milica 1-2  
     
Devojčice 5-6. razreda   3. mesto

Grujić Miona

5-3  
Belča Ivana 5-1  
Šomorai Ema 5-1  
     
Devojčice 7-8. razreda   2. mesto

Mijatović Jovana

7-2  
Radojčić Miljana 7-1  
Popov Anja 7-2  
Tubić Sara 7-1  
     
Dečaci 7-8. razreda   1. mesto

Zvekić Milan

7-3  
Romanov Damir 7-2  
Pap Norbert 7-2  
     
Pojedinačno    
Miona Grujić 5-3 3. mesto
Damir Romanov 7-3 1. mesto
Zvekić Milan 7-3 2. mesto
Norbert Pap 7-2 3. mesto
       
MALI FUDBAL   3. mesto  
Ekipa:      
7-3 Stefan Bačko  
7-3 Branislav Ludoški  
7-3 Damir Filipović  
7-1 Danilo Kondić  
8-1 Nikola Raškov  
8-1 David Avramov  
8-1 Aleksandar Kiš  
8-3 Nikola Marković  
8-1 Aleksandar Radinović  
8-3 Vladimir Radojčić  
8-3 Petar Zubnar  
       

INFORMATIKA I RAČUNARSTVO


TESLA INFO KUP OPŠTINSKO TAKMIČENJE
Ekipno:      
Boško Knežević 7-2 1. mesto Vladimir Stojšin
Luka Vekić 7-1
       

Pretraži

Kontakt

7. jula 10                                        23000 Zrenjanin                                 tel: 023/561-773                              email: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

 

Copyright JC-Zrenjanin, 2013