Konkursi

Painting

Ostvareni rezultati na mnogobrojnim konkursima

Više...

 

Takmičenja

 

Ostvareni rezultati naših učenika na takmičenjimaViše...

 

Saveti

Toys

Saveti školskog pedagoga i psihologa

Više...

 

Biblioteka

 

Pogledajte aktuelnosti iz školske biblioteke

Više...

               

Ko je na vezi

Ko je na mreži: 7 gostiju i nema prijavljenih članova

Kalendar

January 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Nalazite se na:

Dobrodošli na sajt OŠ "Dr Jovan Cvijić"

Takmičenja 2012/2013. (2)

 I ove godine naši učenici učestvuju na brojnim takmičenjima. U nastavku možete videti dosadašnje ostvarene rezultate...

 

SRPSKI JEZIK


OPŠTINSKO TAKMIČENJE  
       

Ana Filipov            

5-1                  

2. mesto              

 

Nikita Jarić                           

5-1          

pohvala

 

Vesna Aćić

6-2

3. mesto

 

Ena Munjas

6-1

pohvala

 
       
OKRUŽNO TAKMIČENJE
       

Ana Filipov   

5-1  

1. mesto     

 

Đurđa Ognjenović

7-1

2. mesto

 
       

MATEMATIKA


OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       

 Branko Isakov

 3-1

1. mesto

 

 Aleksa Mitrović

 3-1

2. mesto

 

 Aleksandar Gađanski

 3-1

3. mesto

 

 Mateja Dajković

 4-3

1. mesto

 

 Marko Đurić

 4-1

1. mesto 

 

 Nemanja Divjak

 4-1

2. mesto

 

 Mila Bibin

 4-1

3. mesto

 

 Pavle Baračkov

 4-1

3. mesto

 

 Nikola Stojanović

 4-1

pohvala

 

 Strahinja Padejski

 4-2

2. mesto

 

 Minja Tuba

 4-2

pohvala

 

 Teodora Gerbeš

 4-2

pohvala

 

 Nikita Jarić

 5-1

2. mesto

 

 Ana Filipov

 5-1

pohvala

 

 Dunja Stojanov

 6-2

3. mesto

 

 Stefan Đorđević

 7-1

3. mesto

 

 Aljoša Lakatuš

 7-2

1. mesto

 
       

FIZIKA


OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       

 Dunja Stojanov

 6-2

 3. mesto

 

 Đurđa Ognjenović

 7-1

 1. mesto

 

 Aljoša Lakatuš

 7-2

 1. mesto

 

 Ervin Seke

 8-1

 1. mesto

 
       
 OKRUŽNO TAKMIČENJE
       

 Aljoša Lakatuš

 7-1

 1. mesto

 

 Andrej Nikolić

 6-3

 3. mesto

 

 Ervin Seke

 8-1

 pohvala

 
       

HEMIJA


OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       

 Lazar Mijatović

 7-1

 1. mesto

 

 Nenad Momirski

 7-2

 2. mesto

 

 Aleksandar Žaki

 7-2

 3. mesto

 
       

ENGLESKI JEZIK


OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       

 Veselinka Jovanov

 8-2

 3. mesto

 

 Aleksandar Trifunjagić

 8-3

 2. mesto

 

 Jelena Grunčić

 8-3

 pohvala

 
       

ITALIJANSKI JEZIK


OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       

Dunja Đorđević

 8-1

 3. mesto

 

Vanesa Mata

 8-3

 2. mesto

 
       

ISTORIJA

 


    OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       

 Ana Filipov

 5-1

 2. mesto

 

 Nikita Jarić

 5-1

 3. mesto

 

 Sofija Filipov

 7-1

 1. mesto

 

 Tamara Maksimović

 7-2

 1. mesto

 

 Marko Milojević

 7-3

 3. mesto

 
       

    GEOGRAFIJA


    OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       

 Sara Bačko

 7-2

 2. mesto

 

 Lazar Mijatović

 7-3

 2. mesto

 

 Mara Bibin

 7-3

 2. mesto

 

 Katarina Aćimac

 7-3

 2. mesto

 

 Luka Kljajić

 8-1

 1. mesto

 

 Snežana Ludoški

 8-1

 1. mesto

 

 Milica Perin

 8-2

 1. mesto

 

 Maša Grujić

 8-3

 2. mesto

 
       
OKRUŽNO TAKMIČENJE
       

Luka Kljajić

8-1

 2. mesto

 

Snežana Ludoški

8-1

 3. mesto

 

Milica Perin

8-2

 3. mesto

 

Maša Grujić

8-3

 3. mesto

 

Mara Bibin

7-3

 2. mesto

 

Katarina Aćimac

7-3

 3. mesto

 

Lazar Mijatović

7-3

 3. mesto

 
       

TEHNIČKO I INFORMATIČKO OBRAZOVANJE


    OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       
Arhitektura i građevinarstvo

Biserka Stojić

 8-2

 3. mesto

 
Energetika      

Filip Rogelj

7-3

 1. mesto

 
Mašinska tehnika      

Dragan Bajević

7-3

 3. mesto

 
Informaciono-komunikaciona tehnologija

Luka Korolija

8-2

 2. mesto

 
Automodelarstvo      

Marko Milojević

7-3

 3. mesto

 
Vazduhoplovno modelarstvo    

Marina Maletić

7-3

 1. mesto

 

Dario Tot

7-3

 3. mesto

 
Brodomodelarstvo      

Marko Savović

7-3

 2. mesto

 
       

FIZIČKO VASPITANJE


OPŠTINSKO TAKMIČENJE
       

 ODBOJKA DEVOJČICE

 5-8.razred

  3. mesto

             
 
 Ekipa:    

 Nina Albulj

 8-3

 

 Snežana Radinović

 8-3

 

 Bojana Pražić

 8-2

 

 Teodora Mikić

 8-1

 

 Ema Dreković

 7-2

 

 Mara Bibin

 7-3

 

 Katarina Aćimac

 7-3

 

 Marina Maletić

 7-3

 

 Rosa Ćurčić

 7-3

 

 Tamara Gužvić

 6-3

 

 Sara Miladinov

 6-1

 

 Marina Belča

 6-1

 
       
OKRUŽNO TAKMIČENJE
       
SPORTSKA GIMNASTIKA - EKIPNO TAKMIČENJE - DEČACI  
EKIPA: 5.i 6. RAZRED

  1. MESTO    

 

Dušan Miloš

6-2

 

Luka Damjanović

6-2

 

Milan Zvekić

5-3

 

Stefan Opruc

6-2

 
       
SPORTSKA GIMNASTIKA - EKIPNO TAKMIČENJE - DEVOJČICE
EKIPA: 7.i 8. RAZRED

  2. MESTO   

 

Snežana Radinović

8-3

 

Doris Latinović

8-3

 

Mirjana Maksić

7-1

 
       
SPORTSKA GIMNASTIKA -EKIPNO TAKMIČENJE -DEVOJČICE
 EKIPA: 7.i 8. RAZRED

  3. MESTO  

 

 Mara Bibin

 7-3

 

 Vojislava Čokulov

 8-1

 

 Mina Gagić

 8-2

 
       
SPORTSKA GIMNASTIKA - POJEDINAČNO  
       

Milan Zvekić

 5-3

 1. mesto

 

Mara Bibin

 7-3

 2. mesto

 

Jovana Mijatović

 5-2

 3. mesto

 
       

 

 

LIKOVNI KONKURSI:

       

Likovni konkurs "Noć istraživača"

Marija Panjičanin

8-2

   2. nagrada

Likovni konkurs "OŠ J.J.Zmaj"

Nemanja Solarov

5-2

   3. nagrada

Likovni konkurs HPTŠ "Uroš Predić" Potret

Aleksandra Lukić

8-1

   3. nagrada

Likovni konkurs HPTŠ "Uroš Predić" Potret

Miloš Molišević

8-3

   pohvala

Likovni konkurs HPTŠ "Uroš Predić" Potret

Vojislava Čokulov

8-1

   pohvala

 _________________________

 

     

        Portal za učenike i roditelje

 

      

       Mere zaštite zdravlja učenika 

 

 

    

 

 

        

      

 

    

 

    

Pretraži

Kontakt

7. jula 10                                        23101 Zrenjanin                                 tel: 023/561-773                              email: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

 

Copyright JC-Zrenjanin, 2013